2752
2734
عنوان

امشب اصلا نخوابیدم سرم درد میکنه

267 بازدید | 24 پست

خونه ی مادرشوهرمم. فقط دو ساعت خوابیدم. ساعت 1 خوابیدم 3 بیدارشدم. شبم میرم عروسی پسر خاله م. امروزم کلی کار دارم صبح باید برم خیاطی لباسمو تحویل بگیرم بعدازظهرم میرم آرایشگاه. 

موندم چیکار کنم که بخوابم.. اصلا خوابم نمیبره سرمم درد میکنه 

آرزوها دست یافتنی ست فقط صبر و زمان میخواد🕛 🌙☀ 💚🍀🌱عاشق یوگا🧘‍♀️ مسافرت ✈️ خوانواده م👨‍👩‍👦 هستم. دوست دارم زن موفقی باشم شغل خوب با درآمد عالی داشته باشم 👩🏻‍💻💰💸آغوشت بهترین تراپی دنیاست 👩‍❤️‍👨 عاشق قهوه م ☕    
هیچی بدتر از بی خوابی نیست 

آره 😥

آرزوها دست یافتنی ست فقط صبر و زمان میخواد🕛 🌙☀ 💚🍀🌱عاشق یوگا🧘‍♀️ مسافرت ✈️ خوانواده م👨‍👩‍👦 هستم. دوست دارم زن موفقی باشم شغل خوب با درآمد عالی داشته باشم 👩🏻‍💻💰💸آغوشت بهترین تراپی دنیاست 👩‍❤️‍👨 عاشق قهوه م ☕    
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
منم خونه کسی دیگه خوابم نمیبره

همه ش میگم کاش نمی امدم خونه ی خودم بودم الان خوابیده بودم 

وقتی میدونستی جا به جا میشی خوابت نمبره چرا رفتی اونجا سعی کن بعد نهار بخوابی که شاداب بری مجلس اینج ...

الانم خوابم ببره خوبه. تا 11 بخوابم خوابم تکمیل میشه ولی نمیتونم بخوابم اعصابم بهم ریخته

فکرت مشغوله بخاطر کارایی ک داری خوابت نبرده عوضش امروز و عروسی بگذره شب یه خواب راحت داری بعصی وقتا آدم اینجوریهچ

اموزش مکالمه و گرامر از پایه با روش ابداعی خودم سریع و اسون و کم هزینه  💚💜❤💛اینم  نطر شاگردای نی نی سایتم https://www.ninisite.com/discussion/topic/3625153/کی-دوست-داره-زبان-فول-بشه-پولشم-بعداز-رضایت?postId=116182736
من اینقدربدم میاد شب جایی غیرازخونمون بمونم یاکسی خونمون بخوابه کلا نمیتونم بخوابم تاصبح

حالا من برعکسم خیلی دوس دارم شب خونه آبجیام و مامانم اینا بمونم😂البت بجز مادرشوهر

فقط 15 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من ریخته ام در رگ تو شیره جان* هی غلت بزن در منو دل رابتکان* این هم نفسی چه حس و حالی دارد* در پیکر من دو قلب دارد ضربان*🤰❤️💋👨‍👩‍👦                                            دردل من افتاده عشقت زمین گیر شدم♡سر تو با عصمت با شمسی درگیر شدم   *** کار هرکس نیست با مرد زیستن♡ مغز خر میخواهد و صبر خفن  زن سعدی با سعدی دعواش شده  *** همسر جان، جان به قربانت کنم ای خوب خوبان*** مرا به صرف عشق کردی تو مهمان*** بیا که رنگ چشمت مرا دیوانه کرد از تو چه پنهان  ***   ۱۴۰۲/۱۱/۹ ضربان قلبشو شنیدم خداااااا🥰🥰دوبونش برم** ۱۴۰۳/۱/۱۸ تیکر من آبی شد🥹🥰😇آرین مامان خوش اومدی 🤭🤭
عرق بیدمشک یا گلاب یا قرص ارامبخش بخور 

خونه ی خودم نیستم.. نمیدونم مادرشوهرم داره یانه

فکرت مشغوله بخاطر کارایی ک داری خوابت نبرده عوضش امروز و عروسی بگذره شب یه خواب راحت داری بعصی وقتا ...

میترسم سردرد بگیرم عروسی بهم خوش نگذره