2733
2734
عنوان

تصورم از ازدواج اینه آیا درسته؟؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 658 بازدید | 42 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

تنها جر و بحث من و شوهرم بخاطر خانوادشو و دخالت هاشونه

از من ب همه ی مجردا نصیحت

پول تحصیلات و ....ن ک مهم نباشه ولی قابل تغییر و خل شدنه

اون چیزی ک خیلی مهمه خانواده ی طرفه ک هیچوره عوض نمیشه

موقع ازدواج خیلی دقت کنید ک خانوادش چه جور ادماین

2731

معلوم نیست چجور آدمی باشه 

اگه آدم پرچالشی باشه میشه این.

گاهی تنهایی بیشتره ... دوری از خانواده و دوست ... کنار گذاشتن علایق و سلایق ... بشور بساب بپز. مهمانداری تحمل حرفهای مادرشوهرش خواهرشهرو جاری و برادر شوهر. ...تحمل بی پولی. دخالت های بی‌جای خانواده شوهر در خصوصی ترین مسائل ... اختلاف سلیقه و نظر بین زن و شوهر.  ...

نازتو نمی‌کشه اصلا و از رمانتیک بازی خوشش نمیاد یا اصلا بلد نیست ...نکاه  وتوجه نامحسوس ب خانم های،دیگه .... لوس بازی و نازو ادا درآوردن مردانه ک جاتون برعکس میشه اتفاقا خخخخ

اموزش مکالمه و گرامر از پایه با روش ابداعی خودم سریع و اسون و کم هزینه  💚💜❤💛اینم  نطر شاگردای نی نی سایتم https://www.ninisite.com/discussion/topic/3625153/کی-دوست-داره-زبان-فول-بشه-پولشم-بعداز-رضایت?postId=116182736
تنها جر و بحث من و شوهرم بخاطر خانوادشو و دخالت هاشونه از من ب همه ی مجردا نصیحت پول تحصی ...

دقیقا. فرهنگ خانواده خیلی مهم. شما وقتی ازدواج میکنی با یه نفر نیس با کل خانواده اش یه عمر قرار باهاشون باشی خدا نکنه بیشعور و زبون نفهم باشن و توشون هم نخاله  و حسود پیدا بشه انعکاسش مستقیم رو زندگیتونه

انتخاب درست داشته باش اخلاقش خوب باشه هیچوقت به خاطر غذا ناراحتت نمیکنه و همیشه در کنارته 

دقت کن خانواده خوبی داشته باشه مهم نیست پولدار باشند یا جایگاه بالا داشته باشند مهم اخلاقه 

معلوم نیست چجور آدمی باشه  اگه آدم پرچالشی باشه میشه این. گاهی تنهایی بیشتره ... دوری از خانو ...

هر مردی.هشتاد درصد اخلاقش رو از پدرش یاد میگیره 

اگه مردی رمانتیک نیست و خشک رفتار میکنه ریشه اش برمیگرده به رفتار خشک و خشن و مرد سالار پدرش و رفتارهایی که با مادرش در حضور بچه ها انجام داده 

انتخاب درست داشته باش اخلاقش خوب باشه هیچوقت به خاطر غذا ناراحتت نمیکنه و همیشه در کنارته  دقت ...

قبل ازدواج حداقل  چند ماه برای شناخت نسبی لازمه 

باید ببینی پدر خانواده با مادرشو بچه ها چطوری رفتار میکنه چون بیشتر پسرها الگوی رفتاریشونو از پدرشون تقلید میکنن

جدی چقد بد فک میکردم بیشتر وقتتون باهمین پس همون درد مجردیه

بشتر وقت نیست... انقدر فشار اقتصادی زیاده هر مردی از صبح تاشب دنبال ی لقمه نون هست وقتی هم تو خونه هست نیاز باستراحت داره نیاز داره با گوشی کار کنه تلویزیون ببینه

تازه من شوهرم کارش ازاده حتما دو س روزی یبارمارو میبره بیرون و گردش ولی من بازم راضی نیستم😂😂

مربی شنا✌✌یه آدم موفق
هر مردی.هشتاد درصد اخلاقش رو از پدرش یاد میگیره  اگه مردی رمانتیک نیست و خشک رفتار میکنه ریشه ...

بله درسته

اکثر خانم های متاهل ار این موضوع ناراحتن که همسرشون رمانتیک نیست و بی احساسه و توجه نداره. مردا انگار بلد نیستن با زن خودشون چجور باشن یا نمی‌خوان باشن. محبت و عشق  کلامی ندارن  نمیدونم  خلاصه این حس زنشون رو نادیده میگیرن

اموزش مکالمه و گرامر از پایه با روش ابداعی خودم سریع و اسون و کم هزینه  💚💜❤💛اینم  نطر شاگردای نی نی سایتم https://www.ninisite.com/discussion/topic/3625153/کی-دوست-داره-زبان-فول-بشه-پولشم-بعداز-رضایت?postId=116182736
بله درسته اکثر خانم های متاهل ار این موضوع ناراحتن که همسرشون رمانتیک نیست و بی احساسه و توجه نداره ...

وقتی تو خانواده ایی بزرگ شده سیستم مرد سالاری بوده و پدر همیشه نقش رئیس و سرور رو بازی کرده و بقیه اعضای خانواده فقط فرمانبردار بودن و سر تعظیم فرود آوردن پی میخواد یاد بگیره 

من پدر شوهرم  جلوی ماها  خیلی راحت همسرشو بوس میکنه و ابراز علاقه میکنه خب مسلما شوهرمم یاد میگیره دیگه. ولی بابای خودم شاید جلوی ما مامانمو بوس نکنه ولی کلامی و با رفتارها و کارهایی که برای راحتی ماها و مامانم میکنه  میفهمیم که داره ابراز علاقه میکنه

وقتی تو خانواده ایی بزرگ شده سیستم مرد سالاری بوده و پدر همیشه نقش رئیس و سرور رو بازی کرده و بقیه ا ...

چه عالی 👌🏻

بله خانواده مهمه 

اگه نسل های قبل رو تو فرهنگ ایرانی بخوایم نقد و برسی کنیم میبینیم سیستم زندگی ها خیلی سرد و خشک و بی روح بوده  بیشتر مرد سالاری حاکم بوده  و زن فقط وسیله ایی برای تولید مثل و بچه داری 

منم مجردم اما تقریبا همیناس ب علاوه اینکه کمتر تنهایی میکشی

همینجا خیلی ها رو دیدم ک متاهل هستند ولی تنهان.

اینکه از تنهایی در میایی همیشه درست نیست

برای شاد بودن منتظر جمعه نباش ، منتظر تابستان نباش ، منتظر کسی ک دوستت داشته باشد نباش ، شادی وقتی بدست میاد ک منتظر اتفاقی نباشی ................................... بهترین انتقام از کسی ک آزارت داده اینکه ک در نبودنش شاد باشی