2752
2734

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

از چه جهات؟ چون بیشتر شبیه انسان هست؟

نه نه من با میمون داشتن موافق نیستم اصلا

با سگ هم موافق نیستم

ولی کسایی ک عاشق حیوونن خواهشا سگ رو نبرین خونه تون من از یه جهت دیگه گفتم میمون از سگ بهتره بالا گفتم دلیلشو 

یا صاحب الزمان                                                     تو که یک گوشه چشمت غم عالم ببرد / حیف باشد که تو باشی و مرا غم ببرد
2731
چون سگ نجس العینه  خونه ای ک سگ توش باشه ملائکه رفت و آمد ندارن دعای اهل اون خونه مستجاب نمیشه ...

چرا شهرداری همه رو جمع میکنه ی جا اتیش میزنه یا تیر خلاصی میزنه؟؟؟

سگ خیلی کمک انسان بوده

همین سگای زنده یاب

درست گفتن باید اول فرهنگ چیزی شکل بگیره بعد باب بشه

الان اکثریت ی سگ دارن مال و اموال هم بنامش میکنن 

اما از طرفی با خشونت و وحشی گری میان بی زبونا رو سربه نیست میکنن

نه به اون شوری شور نه به این بی نمکی

میشه بگید تو کدوم از ایه ها دقیقا اشاره شده به نجس بودن سگ؟؟

کاربری سال ۹۷   کاربری دست دونفر هس🌺

نمیشه علایق تفکراتمون رو به دیگران تحمیل کنیم و چون فرضا من سگ رو دوس دارم یا حیوون دوستم دیگری هم مثل من باشه

نه فقط سگ هر حیوون دیگه ای ولی خواهشا ازاری هم نرسونید 

گربه محل ما گردنش رو نمیدونم کدوم بی وجودایی نصف کردن

چقدر نگرانش بودم عفونت نکنه گردنش🤦

کاربری سال ۹۷   کاربری دست دونفر هس🌺

من عاشق حیوانات. خودمم گربه دارم

اما

بشدت نسبت به اینکه میمون حیوان خونگی باشه احساس انزجار دارم

طبق گفته خیلی از مربیها، میمون تربیت نشدنی هست و خوی وحشی داره

هر لحظه منتظرم بپره و صورت صاحبشو چنگ بندازه

میمون بسیار حیوان باهوشی هستش خیلی باهوش 

منتها بنظرم تو خونه نگه داشتنش گناه داره خب

به امضام نگاه نکن    میگم نگا نکن  میخوابونم دهنتا   میگم برو امضا بعدی  برو دیگه اهههه  عجب آدمی هستیا   بروو حالا چرا بین این همه امضا به امضای من زل زدی کلک  ‌ ‌ ‌ ‌ ‌‌ ‌‌ ‌ ‌‌ ‌ ‌ ‌ 
من عاشق حیوانات. خودمم گربه دارم اما بشدت نسبت به اینکه میمون حیوان خونگی باشه احساس انزجار دارم ...

عزیزم من عموم میمون داشت بشدت باهوش بود خیلی باهاش لباس خودش تنش میکرد مثل فرزند انسان بود کامل از گربه و سگ هم بسیار باهوش تر

به امضام نگاه نکن    میگم نگا نکن  میخوابونم دهنتا   میگم برو امضا بعدی  برو دیگه اهههه  عجب آدمی هستیا   بروو حالا چرا بین این همه امضا به امضای من زل زدی کلک  ‌ ‌ ‌ ‌ ‌‌ ‌‌ ‌ ‌‌ ‌ ‌ ‌ 
عزیزم من عموم میمون داشت بشدت باهوش بود خیلی باهاش لباس خودش تنش میکرد مثل فرزند انسان بود کامل از گ ...

من نگفتم خنگه

گفتم رام شدنی نیست

یهو یه جا یک حرکت بد میزنه

شاید تا حدودی و مدتی بشه کنترلش کرد

ولی موقع عصبانیت بشدت تخلیه انرژی داره

من نگفتم خنگه گفتم رام شدنی نیست یهو یه جا یک حرکت بد میزنه شاید تا حدودی و مدتی بشه کنترلش کرد ...

نمیدونم حقیقتا ولی خیلی ناز و باهوش بود 🤕

نمیشه علایق تفکراتمون رو به دیگران تحمیل کنیم و چون فرضا من سگ رو دوس دارم یا حیوون دوستم دیگری هم م ...

من همیشه میگم افرادی که میگن سگ نجسه و توی محیط زندگیشون راهش نمیدن هزاااار بار شرف دارن به اشخاصی که هیجانی یک حیوون رو می‌خرن و به خودشون وابسته اش میکنن بعد تازه میبینن که مناسب محیط زندگیشون نیست یا از پس مخارجش بر نمیان یا محیط مناسبی رو براش فراهم نمیکنن و دائم توی تراس یا سرویس بهداشتی میبندنش

2706