2733
2734
عنوان

شوهری ک ازم حمایت نمیکنه....

812 بازدید | 93 پست

از اول مثل چی از باباش میترسه ،باباشم هرچی ب دهنش بیاد ب من میگه و اونم میشنوه و سکوت میکنه در حالی ک من همیشه جلو خانوادم وایسادم و نزاشتم کسی ب همسرم بگه بالای چشمت ابروعه ، همیشه ازش حمایت میکنم

بعضی وقتا فک میکنم من باید مرد میشدم اون زن من میشد

مثلا دیشب پدرشوهرم گف : تو نیومدی هم نیا ولی نوه م رو بده بیارن خونه ما گفتم یعنی مهم نیس من بیام گف نه

بااینکه بچم سرماخورده بود همش گریه میکرد نمیخاستم بااون حالش ببرم جایی

بهم گف پسر من بدبخت شد دست  تو ،چی میکشه از دستت.  پدرتو ببینم خیلی حرفا دارم بهش بزنم

ولی ب خدا قسم اگ دروغ بگم منو بکشه، تا حالا نشده مث بعضی عروسا دعوا راه بندازم ، یا شوهرمو اذیت کنم سرمو انداختم زمین با بی پولی و خونه اجاره ای زندگیمو میکنم بااینک شوهرم پیش پدرشوهرم کار میکنه و وضعش عااالیه

خیلی دلم شکست شوهرمم داشت نگاه میکرد 

کاش من مرد بودم 💔

بنظرتون چ رفتاری با همسرم داشته باشم ک بفهمه مث سیب زمینی نشینه و تحقیر شدن منو نگا کنه😔

خیلییی دلم میخاد مامان بشم😔میشه برای مامان شدنم یه صلوات بفرستی❤بالاخره منم مامان شدم بی بی چکم ۱۸ اردیبهشت مثبت شد😍😍😍

وقتی بهش میگم چرا ازم دفاع نکردی میگه خب مگه چی گف

ولی خدا شاهده با ی لحن بدی این حرفارو زد ک هر کی رود گریش میگرفت ولی من خودداری کردم

خیلییی دلم میخاد مامان بشم😔میشه برای مامان شدنم یه صلوات بفرستی❤بالاخره منم مامان شدم بی بی چکم ۱۸ اردیبهشت مثبت شد😍😍😍
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

وقتی بهش میگم چرا ازم دفاع نکردی میگه خب مگه چی گف ولی خدا شاهده با ی لحن بدی این حرفارو زد ک هر کی ...

جواب بده !! حتی شده به قیمت جنگ 

شوهرت بهت گفت چرا اینجوری میگی بگو مگه چی گفتم ؟

2731
جواب پدر شوهرتو بده بگو من نمیزارم بچم بدون من جایی بره  نوت رو میخوایی باید مامانشم بخوای

میگ تو بچم رو بیچارع کردی از من گرفتیش

اخه مگ من چیکار کردم

جواب بده !! حتی شده به قیمت جنگ  شوهرت بهت گفت چرا اینجوری میگی بگو مگه چی گفتم ؟

اره بخدا ی جاری دارم هرچی از دهنش درمیاد ب اینا میگ ، ی دعواهایی راه میندازه و اینا ازش میترسن چیزی نمیگن

ولی وقتی میبینه من خاک تو سرم هر چی گفتن جیک نزدم عقده هاشونو سر من خالی میکنن

مگه همسربنده خدات به توچیزی گفته

همونجاجواب پدرشوهرت یاهرکسی دیگه روبااحترام بده

عین شرایط من برات اتفاق افتاده

فقط من گفتم منم ازخدامه نیام ولی اینابدون من نمیرن جایی

درضمن من برای آزاردادن شمامیام تاناراحتتون کنم

البته باخنده

اگرپدرشوهرم یاهرکسی دادبزنن چون اخلاق منومیدونن منم کم نمیارم مستقیم به من چیزی نمیگن

البته من دعوایی نیستم وبیشترمنطقی وآروم وباخنده های روی مخ جواب میدم

به قول ماورشوهرم باپنبه سرهمه مون رومیبری😁😂🤣🤣

جواب هرکس رودادم خودش ریپ بزنه حتی تواستاتر،اگرریپ نزدم بدون اگرتعلیق نشدم لیاقت جواب نداشتی ندادم،فحش نمیتونم بدم چون تعلیق میشم امابدون نثارخودت ووالدینت کردم ودلم خنک شده،ولعنت خدابه مردی که به زنی دراین سایت درخواست میفرسته ولعنت به والدینش بااین نجس زاییدنشون وبزرگ کردنشون....
چی بگم.... همسرتونم شاید چون فکر میکنن حقوقشون دست پدرشونه اینطور رفتاراشو سعی میکنن چشم پوشی کنن

اخه ب قیمت اینکه من جلو چشم همه به ناحق خورد بشم 😔😔

ب خدا اگ بابای من بود و ب شوهرم میگف نوه م رو بیار تو نیا ، جلو اون حرف بابام وایمیستادم میگفتم چرا دل شوهرمو میشکونی

وقتی بهش میگم چرا ازم دفاع نکردی میگه خب مگه چی گف ولی خدا شاهده با ی لحن بدی این حرفارو زد ک هر کی ...

سلام ، بنظرم با شوهرت سرسنگین شو ناراحتی کن بزار بفهمه که سکوتش تاوان داره در ضمن بنظر من شوهرت از تو پیششون گله میکنه که زبونشم بخاطر این کوتاهه 

من که اوایل ازدواجم یه دعوایی راه انداختم تا دوسال قهر بودم باهاشون خدا شاهده خودشون با التماس اومدن و همگی باهم کفتن عذر میخوایم و صحرای کربلا راه انداختن و گریه و زاری کردن حتی تا داماداشون و جاریامم گریه کردن الانم همشون زبونشون کوتاهه و از گل کمتر بهم نمیگن چون میدونن من مهربونم و خوبم و بی حاشیم اما اگه ناراحتم کنن چنان قطع رابطه ای میکنم که اونسرش نا پیدا، شوهرمم طوری باهاش برخورد کردم که اونم بین منو خانوادش منو انتخاب کرد چون فهمید اگه اونوری غش کنه نمیمونم باهاش

بدون اطلاع قبلی درخواست دوستی ندید و حتی الامکان  سوالاتتون رو در پستاتون بپرسید ❤️
شوهرتون هنوز پخته نشده ، یعنی چی که اجازه میده به زنش توهین کنن مردم مردای قدیم هر اتفاقیم قراره بیو ...

خدایی۱مردتوی دنیاهستش بخاطرزنش باخانواده اش درگیربشه؟!🤭🤭🤭🤭🤭🤭

جواب هرکس رودادم خودش ریپ بزنه حتی تواستاتر،اگرریپ نزدم بدون اگرتعلیق نشدم لیاقت جواب نداشتی ندادم،فحش نمیتونم بدم چون تعلیق میشم امابدون نثارخودت ووالدینت کردم ودلم خنک شده،ولعنت خدابه مردی که به زنی دراین سایت درخواست میفرسته ولعنت به والدینش بااین نجس زاییدنشون وبزرگ کردنشون....