2737
2734
من میخوام دندانپزشکم رو عوض کنم . اگر دکتری دارید که واقعا ازش راضی هستین لطفا معرفی کنید . اگر بیمه هم قبول کنه چه بهتر .

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

متخصص های زیبایی معمولا خیلی منصف نیستن و بعضی از بیمه ها پول زیبایی رو میدن. ولی من دکتر آصف زاده رو میشناسم که یکی از بهترین های ایرانه و البته خیلی هم گرون میگیره. کار زیباییش حرف نداره.
2731
دکتر آذرنگ طهماسبی
دندان پزشک
تلفن 77809810
تو رسالت هست
ببین مطبش قدیمیه و شیک نیست
اما واقعا دکتر خوب و منصفیه
ما که میایم ایران فقط پیش همین میریم

روزی که گذشت هیچ از او یاد مکن ...........فردا که نیامدست فریاد مکن .........
برنامده و گذشته بنیاد منه .............حالی خوش باش و عمر بر باد مکن
2740
مامانا اگه دنبال یک دندانپزشک خوب و مطمئن می گردی که قیمت هاش خوب باشد مرکز دندانپزشکی لبخند کودک من - پیشنهاد من است چون دخترم ناسازگار بود 10 جا بردم ننشست تا یکی از مامانا خانم دکتر لیلا کرایه چیان را معرفی کرد مطبش شهر بازی بودو دخترم راحت روی یونیت نشست وکابوس دندانپزشکی دخترم که یکسال درگیرش بودم تو یک هفته حل شدخواهرزاده هام وبرادر زاده هام همه اونجا رفتند راضی بودند قیمتهاش هم خوب بود شماره اش77135269 هست نزدیک مترو سرسبز

کلینیک دردیس عالیییه من  از کارشون خیلی راضیم دکتری که برای من لمینت کرد خیلی منصف بود ی به چند نفرم معرفی کردم کلینیکشونو کارای دیگشونم  مطمئنم خیلی خوب انجام میدن کلا دندون پزشکایی که اونجا کار می کنن همشون کارشونو خوبهه من با کامپوزیت لمینت کردم دندونمو اصلا تراش ندادن شمارشو براتون میزارم مطبشون سمت سعادت آباد 

22140221