2733
2734

من🙂❤️‍🩹

من تا اونجایی که میتونم به کاربرا انرژی مثبت میدم😊🌆

دختر و خانوم هستن، قلبشون حساسه، شاید بتونم یکم حالشونو خوب کنم🙃💛

یــک عــــاشــق آبـی💙 دنیای آبی خیلی قشنگه🌃من هم مثل شازده کوچولو سیاره ی خودمو دارم🌆همه میگن آبی رنگ پسرونس، اما دنیای من دنیای جادوی آبی، شیطان آبی، درک غم و فهم عشق هست🌌 حق داری منو درک نکنی، درکت میکنم🙂💙

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
من

از دست خانواده شوهرم دلم گرفته ..پدرش شرایط کاریش طوریه که خونه نیست هیچ وقت ..امشب حال بچم بد بود زنگ زدم پدرشوهرم اومد دنبالمون که ببردش دکتر ..تو ماشین باهم بحثمون شد به من میگه این بچه نه پدر داره نه مادر...میگه خو مادر خوبی براش نیستی هرروز میاد بچه رو میبره آخر شب میاره خونه ..میگه بچه تنها تو خونه افسرده شده...میگم خوب بیرون بردن خرج داره پسرت باید پول خونه بزاره که بتونم براش خرج کنم پارکی ببرم شهربازی ببرم ...یکی نیست اصلا بهش بگه بچه منه به تو چه ربطی داره که براش شدی دایه مهربان تر از مادر...همه این حرفارو هم مادر شوهرم یادش داده

از دست خانواده شوهرم دلم گرفته ..پدرش شرایط کاریش طوریه که خونه نیست هیچ وقت ..امشب حال بچم بد بود ز ...

اینها گذراین  تحمل کن بجه بزرگ میشه ،خیلی از مسایل خود به خود حل میشن ،فقط تحمل

از دست خانواده شوهرم دلم گرفته ..پدرش شرایط کاریش طوریه که خونه نیست هیچ وقت ..امشب حال بچم بد بود ز ...

هیشکی مثل مادر نمیشه، هیشکی مهر مادرو نداره😊💛

برا بچه هیشکی مثل مادر نمیشه🙃❤

اوناهم چرت و پرت زیاد میگن تو چرا به حرفشون گوش میکنی؟ 🙁💔

درکت میکنم رو اعصابته واقعا حق داری🙃💛

اما این از تو هیچی کم نمیکنه😊💙

سعادت بزرگی داری که مادر شدی عزیزم🙂💙

یــک عــــاشــق آبـی💙 دنیای آبی خیلی قشنگه🌃من هم مثل شازده کوچولو سیاره ی خودمو دارم🌆همه میگن آبی رنگ پسرونس، اما دنیای من دنیای جادوی آبی، شیطان آبی، درک غم و فهم عشق هست🌌 حق داری منو درک نکنی، درکت میکنم🙂💙

البته صبور بودن به این معنی نیست که فقط بشینی نگاه کنیاااا🙃💛

اینم یادت باشه باید بعضی موقع ها جوابشونو بدی😊❤

اینها گذراین  تحمل کن بجه بزرگ میشه ،خیلی از مسایل خود به خود حل میشن ،فقط تحمل

آخه هرچی تحمل میکنم وقیح تر میشن بچم رو هر روز میان میبرن هردفعه هم که بچه برمیگرده مریض میشه بعدم میان میبرنش خونه خودشون میگن مریضه تو نمیتونی ازش نگهداری کنی امشب منم رفتم خونشون ولی با بی احترامی های که پدرشوهرم بهم کرد طاقت نیاوردم وبرگشتم بچم رو ندادن بیارم گفتن بزار اینجا بمونه ما طاقتمون نمیاد با این حال ببریش خونه

البته صبور بودن به این معنی نیست که فقط بشینی نگاه کنیاااا🙃💛 اینم یادت باشه باید بعضی موقع ها جوا ...

آره ولی چون شوهرم پشتم نیست وهمیشه طرف خونوادشو میگیره کلا وهرموقع هم در مورد بچه حرف میزنم میگه نوه شونه بزار ببرن ...نمیتونم زیاد حرفی بزنم.تقصیر شوهرمه که باعث شده اونا پاشونو از گلیمشون دراز تر کنن