2733
2734
عنوان

هر کی بیدار جواب بده

| مشاهده متن کامل بحث + 212 بازدید | 31 پست
الان شما سرفه خلط دار دارید؟ دارو چی استفاده میکنید؟

بله 

دکتر فقط بهم مسکن داد برای بدن درد

ولی نسبت به قبلم بهترم صدام هنوز برنگشته ولی بازم بهتر از قبل 😶

«دوست داشتن آدما ربطی به کنار هم بودنشون نداره»

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

2731

پودر روتارین قائم دارو از بذر گیاه کیدونیا ابلانگا (دانه به) و مرزنجوش مورد استفاده قرار گرفته است. Cydonia oblonga نام علمی دانه به است. کیدونیا ابلانگا برای تسکین سرفه بسیار موثر است.ترکیبات دیگری که در پودر روتارین وجود دارد مرزنجوش است،این گیاه به واسطه داشتن مواد مغذی همچون ویتامین C و E خاصیت آنتی اکسیدانی چشمگیری داشته و در تقویت سیستم ایمنی تاثیرگذار است. مرزنجوش خلط آور بوده و با تسکین گلودرد سرفه های ناشی از آن را بهبود می‌بخشد. خاصیت آنتی اکسیدانی مرزنجوش موجب می‌شود تا در اختلالات دستگاه تنفسی و حتی آسم تاثیرگذار واقع شود. این گیاه از خانواده نعنا بوده و معطر است.

پودر روتارین قائم دارو از بذر گیاه کیدونیا ابلانگا (دانه به) و مرزنجوش مورد استفاده قرار گرفته است. ...

وای عزیزم ازت ممنونم با این همه راهنمایی گلم، توی زحمت افتادی، قربونت

لطف کردی

انشاالله همیشه سلامت باشی

خداروشکر بهتر هستید  سرفه شما خروسکی بود؟

ممنونم انشاالله که شوهرتونم هرچی زود تر خوب بشه

منظورتون از خزوسکی نفهمیدم ولی ازشدتش احساس میکردم الان دل و رودم میاد بالا 😂

«دوست داشتن آدما ربطی به کنار هم بودنشون نداره»
2706