2752
2734

ماه به حرفات گوش میده🙃❤️‍🩹

شب که میشه اون برای حرف های دل تو روشن میشه💔🙃

جوابت رو با زیبایی هاش بهت نشون میده💙🔮

ماه به حرفات گوش میده🌌

دوباره در دل بی تاب مان تکان افتاد

و عشق آمد و مثل خوره به جان افتاد

در این زمانه که تلخ ست کام شادی ها

تو اتفاق قشنگی که ناگهان افتاد

به چارگوشه ی دنیا خبر رسید امشب

و راز مخفی ما بر سر زبان افتاد

“ستاره ای بدرخشید و ماه مجلس”… نه!

که ماه مجلسم امشب از آسمان افتاد❤️‍🩹🙂

🌆🌆🌆🌆🌆🌆🌆🌆🌆🌆🌆🌆🌆

تو را گم می کنم هر روز و پیدا می کنم هر شب

بدین سان خواب ها را با تو زیبا می کنم هر شب

تبی این کاه را چون کوه سنگین می کند آنگاه

چه آتش ها که در این کوه بر پا می کنم هر شب🌃🙂

یــک عــــاشــق آبـی💙 دنیای آبی خیلی قشنگه🌃من هم مثل شازده کوچولو سیاره ی خودمو دارم🌆همه میگن آبی رنگ پسرونس، اما دنیای من دنیای جادوی آبی، شیطان آبی، درک غم و فهم عشق هست🌌 حق داری منو درک نکنی، درکت میکنم🙂💙

فکر میکنی دلیل وجودت چیه؟❤️‍🩹🙂

لطفا پاسخ بدین دوستان🔮🌃🌬🌌

یــک عــــاشــق آبـی💙 دنیای آبی خیلی قشنگه🌃من هم مثل شازده کوچولو سیاره ی خودمو دارم🌆همه میگن آبی رنگ پسرونس، اما دنیای من دنیای جادوی آبی، شیطان آبی، درک غم و فهم عشق هست🌌 حق داری منو درک نکنی، درکت میکنم🙂💙

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

آخ مرسی خیلی‌ حالم خوب شد. من سندروم سلنوفیل دارم. یعنی کسی که عاشق ماه و از دیدن ماه لذت می‌بره 😍

خوشحالم که حال یکیو خوب کردم😊❤

2731