2733
2734

داداشم رفته ی زن مطلقه گرفته ک هرچی از ادعاها و خواسته هاش بگم کم گفتم از بیشعور بودنش داماد بزرگمون ک از عروسمون بیشعور تر یکسره خواهرمو بی ارزش میکنه پیش همه با حرفاش خوردش میکنه شوهر من ک همش پی عیاشی و مادر زالو صفت داره امشبم واسه خواهرم خاستگار اومده مادر ش پرو پرو میگه باید عقد بگیرید ماهم فلان قدر مهمون میخاییم دعوت کنیم مهریه رو توافق نمیکردن جهاز رو توافق نمیکردن فقط حرف حرف خودشون بود اووووف ی ادم درست گیر ما نیمد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

خدا صبرتون بده 

دوستانی که ظرف دوهفته گذشته بنده حقیر تگ کردین اما پاسخی ندادم خدمتتون عارضم که بنده تعلیق بودم ان شالله از امروز که از تعلیقی در اومدم در خدمتتون هستم وقتی میگم اوکی شب بخیر یعنی در حد یه بچه حرف میزنی وبحث کردن باهات عین حماقته
2731

اول کاری همین مورد چهارم رو کنسل کنید

لطفا اگه نظرتون مخالف منه ریپ نزنید بذارید اسی خودش جواب بده .من دلسوزی یا تجربه یا هر حرفی میزنم برای اسی هست .حوصله ی قانع شدن قانع کردن شما رو ندارم .چون آخرش دعواست .

یه زن داداش اوسکل هم گیر ما اومده با اون قیافه عنش

❤️ لکستان ❤️.                                                                نوموخام صداته بشنوم تو این دیوانه خانه پس لطفا ریپ نزن اگه مخالف نظرمی   
2706