2733
2734

نپرسید چرا

ماجراش طولانیه

الان چطور خودمو آروم کنم

حتی خدا رو هم دیگه نمیبینم

❌️لطفا زیر ۲۲ در تاپیک های من شرکت نکنن و ❌️سوگیری نداشته باشید مثلا اگه خیانت دیدید یا طلاق گرفتید لطفا نگید همه مردا مثل همن و... از تجربه های فقط صرف خودتون نگید از چیزایی ک دیدید در اطرافیان و خودتون بگید حرفهایی ک از کتاب ها و روانشناس ها یاد گرفتید، عمه تراپی نباشه🥲من ب تجربه های خیییلی عمیق و خوب بزرگتر از خودم احتیاج دارم ن بچه ها/ برام دعا کنید حالم خوب نیس ۳۲۱/

بستگی داره 

گاهی اوقات انتقام 

گاهی اوقات بخشش

گاهی اوقات هم فقط گذر زمان

دیگران خدا رو انتخاب میکنن که به جهنم نرن؛ما خدا رو انتخاب میکنیم چون از جهنم برگشتیم🤍__که شبِ شَراب، نَیرزَد به بامداد خُمار...✨
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

دعای هفتاد بندی استغفار حضرت علی 

نفس عمیق 

ذکر یا من اسمه و دوا وذکره او شفا 

اینا به من آرامش حقیقی دادن

التماس دعا برای برای یه جوون😭 خدا روقسم به آبروی پاک حضرت زهرا قسم هر کس دعا کرد خودش حاجت روا بشه❤️🙏
2731
برای عصبانیت من بوکس کار میکردم و برای ناراحتی هم فیلم میدیدم راه دیگه ایی سراغ ندارم.

مشتم درد میکنه

منم دوس دارم ولی جسمم یاری نمیکنه

❌️لطفا زیر ۲۲ در تاپیک های من شرکت نکنن و ❌️سوگیری نداشته باشید مثلا اگه خیانت دیدید یا طلاق گرفتید لطفا نگید همه مردا مثل همن و... از تجربه های فقط صرف خودتون نگید از چیزایی ک دیدید در اطرافیان و خودتون بگید حرفهایی ک از کتاب ها و روانشناس ها یاد گرفتید، عمه تراپی نباشه🥲من ب تجربه های خیییلی عمیق و خوب بزرگتر از خودم احتیاج دارم ن بچه ها/ برام دعا کنید حالم خوب نیس ۳۲۱/

فکر کن این مشکلی که برات پیش اومده برای دوستت پیش اومده چجوری دلداریش میدی؟ چه توصیه ای بهش میکنی؟

همینارو به خودت بگو، حتی با خودت چت کن تایپ کن، واقعا حالتو بهتر میکنه

خشمتو حتما به روش درستش تخلیه کن، مثلا بنویس و پاره کن، با شخصی حرف بزن حتی ناشناس و بعدم دیگه نبینش، یه لیوان یا ظرف لب پر شده رو بزن بشکن

برو حمام اب به تنت بخوره حالت بهتر میشه

بنویس 

انقدر بنویس که دیگه چیزی تو مغزت نباشه

بعد سرتو فرو کن توی باش و تا جون داری جیغ بزن

بعد بلند شو برای اخرین بار بگو فلان کار و فلان ادم رو میبخشم و فراموش میکنم فقط به خاطر ارامش خودم

و دیگه فراموشش کن

برای منکه جواب داد

فقط 32 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
♥️امروز ۲۲ اردیبهشته و من جواب آزمایشم رو گرفتم و فهمیدم یه نی نی تو دلم دارم✨️💖من کی انقدر بزرگ شدم؟!🤍

پادکست های انرژی گوش بده اونجا درمورد بخشش و گذشت خیلی بهت کمک میکنه

خدایی که من توی قلبم دارم فقط خالق زیبایی و عشقه ♥️🌈♥️آرامش زندگیمو از وجود خدای مهربونم دارم ♥️ 💙بزرگ ترین دارایی من داشتن همسر مهربونمه که زیباترین هدیه ی خداست🙏💙مادر دختری به زیبایی گل رز هستم🌹👨‍👩‍👧🌹🤍🤍🤍خداوندا به کدامین ثواب مرا لایق زیباترین احساس، بزرگترین نعمت و باشکوه ترین لحظات دانستی،خداوندا بگذار در این احساس زیبا بمانم ، بگذار شاهد تولد دوباره خویش باشم ،بگذار آرام باشم، به کدامین ثواب مرا اینگونه عاشق کردی،فاش میگویم این حس را تا کنون لمس نکرده بودم،اینگونه عاشقی کردن را خودت به من آموختی،احساس خودت به تمام بنده هایت …. آری حس مادری ام را میگویم😍
بنویس  انقدر بنویس که دیگه چیزی تو مغزت نباشه بعد سرتو فرو کن توی باش و تا جون داری جیغ بزن ...

من میخواستم ب خودش بگم ولی هیچوقت نفهمید نفهمید نفهمید