2733
2734
عنوان

تربت جام به مشهد

53 بازدید | 10 پست

سلام

خانوما اوضاع جاده چطوره همچنان مسدوده؟

مسافر داشتیم گیر کرده تربت جام جاده امروز کلا مسدود بوده...

گاهی تشنه بمون ولی به بهونه تشنگی سم ننوش...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
من از تربتم ولی خبر ندارم چرا جاده مسدود بوده 😐 چیشده؟

سیل اومده هم جاده و هم مشهد😓...میخوام بدونم کسی رفت و امدی داشته بدونه هنوزم بستس ینی؟

سیل اومده هم جاده و هم مشهد😓...میخوام بدونم کسی رفت و امدی داشته بدونه هنوزم بستس ینی؟

عزیزم تربت که هیچ خبری امروز نبود نه بارون زیادی نه سیل مشهد هم اگه خیلی وقته از سیل میگذره احتمالا الان دیگه بسته نیست

نمیدونم عزیزم از کی بپرسم یا چکار کنم براتون ولی اگه مثلا صبح باریده تا الان دیگه باید مسئولین مشکل ...

آره خودمم نمیدونم چه کنم...شمام مثل من بیخبری کلا منم تازه فهمیدم اوضاعو توی اینترنت بزن میاد عکس و فیلما

آره خودمم نمیدونم چه کنم...شمام مثل من بیخبری کلا منم تازه فهمیدم اوضاعو توی اینترنت بزن میاد عکس و ...

نمیدونم به کارتون میاد یا نه ولی این پیامک الان اومد برام

هم استانی های عزیز
از تردد غیرضروری از روز پنجشنبه تا یکشنبه هفته آتی در سطح شهرها وجاده های استان به دلیل بارش های شدید اجتناب فرمایید.