2752
2734
عنوان

دیگه خجالت میکشم تاپیک بزنم..

| مشاهده متن کامل بحث + 1645 بازدید | 93 پست

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731

رنگ کرم شیری سفید اصلا نگیر من دارم همش لکه می گیره اگر ببینیش نمی فهمی نو هستن

اینطور نیست که حرفی برای گفتن نداشته باشیم.                    درحقیقت حرفای ناگفته زیادی داریم.      اماچون هر انچه که تابه امروز گفته ایم بی فایده بوده دیگر سکوت کرده ایم... 

سلام عزیزم خوبی وای منم عین تو شده بودم الان یکساله فرش انتخاب و تعویض میکردم نابود شدم

فرش کرم همیشه تو بورس هس و مده اما خونه رو بی روح میکنه و زودم چرک میشه من اولش کرم گرفتم با گلهای رنگ شاد اما خونم رو بی روح کرد و زودم چرک میشد فروختمش

بعدش لاکی خریدم خونه رو جون دار کرده بود چرکم نمیشد همیشه هم مده هما خب بعد یه مدت دلو میزنه اونم فروختم 

خونه بابام ۱۵ سال پیش رنگ طوسی ترمه ای خریده بودن دیگه دلمو زده بودن این طیف رنگ نمیخواستم یک روز با شوهرم رفتیم بازار تو اولین فرش فروشی ک نمایندگی فرش افشون کاشان بود یک فرش سربی ک رنگش همون مایه های طوسی هست با گل های رنگ شاد دیدم پسندیدم خریدیم اوردم خونه عالیه هم چرک تابه هم با همه چی ست میشه هم خونه رو جون دار کرده دلو هم نمیزنه هر کس میبینه میگه چ شیکه 

قبل اینکه بخری اول ببین چه رنگی به خونت میاد ، بعد ازش عکس بگیر و هی نگاش کن تا دو سه روز که مطمئن باشی دوستش داری

فرشهای گل افشان قشنگ ترن طرح هاشون

اگه مشکل هزینه نداری ابریشم طرح و رنگ قشنک زیاد داره

اگه رنگ شاد دوست نداری ، زمینه را رنگ دلخواه بگیر ولی رنگهای شاد در گلهاش باشه که به دل بشینه

فرش تیره هم نخر که پشیمون میشی 

سلام عزیزم خوبی وای منم عین تو شده بودم الان یکساله فرش انتخاب و تعویض میکردم نابود شدم فرش کرم همی ...

سلام گلم مرسی که وقت گذاشتی یعنی اگه کرم بگیرم با گلهای رنگی بازم بی روح؟؟؟

میشه عکس فرشت بدی لطفا؟

سلام گلم مرسی که وقت گذاشتی یعنی اگه کرم بگیرم با گلهای رنگی بازم بی روح؟؟؟ میشه عکس فرشت بدی لطفا؟

وای اره عزیزم اصلا و ابدا کرم نخری خونه خیلی بی روح میشه من بهترین نقش کرم رو خریدم شاداب ترینش اما خونم جون نداشت همه همون موقع گفتن خونه رو بی روح کرده بیا پی وی تا عکس فرشمو بفرستم برات