2752
2734

برای ریاضی همش میگن مفهومیه

معلممون از چرت ترین صفحات گفته بخونیم مفهومی اخه یعنی چی دو روز وقت دادن انتظار دارن مثل کامپیوتر همرو بلد باشی 

یکی میگه آسونه تغییر نمیکنه 

یکی میگه سخته 

بخدا موندم از استرس پا نمیشم درس بخونم 😭

. کاربری واگذار شده !!

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

من سال یازدهمم 

سال نهم که هنوز خوبه برای شما تاثیری که نمیزاره تو کنکورتون چرا حالا استرس واری😅😂

ولی یه توصیه قلبی بکنم برات تابستون امسالت سال دهم پیشخوان کن اگه واقعا دغدغه قبولی کنکورتو داری

2731

دختر منم نهمه.از فردا قراره شروع ب درس خوتدن کنه

خدا را قسم میدم به آبروی زینب مشکلم را حل کنه تا با دخترم به خوشبختی برسیم ..لطفا واسه حفظ آبروم و سلامتی دخترم دعا کنید محتاج دعام ..خدایا خودت هم قاضی هم شاهدم باش ..تو که از همه چی خبر داری .نزار با تهمت هاش دل من و دخترم خون بشه.به حضرت رقیه قسمت میدم کمکمون کن..

در امتحانات کشوری سوالات رو میانه در نظر میگیرن ن خیلی سخت ن خیلی آسون ک همه دانش آموزان در هر سطحی بتونن جواب بدن حدقل نمره ۱۰ بگیرن شمام باید استرس بزاری کنار فقط تلاش کنی بخون نمونه سوال شبیه سازی شده هم بخون خارج از کتاب ک چیزی نمیارن