2733
2734

تا چندتا از قسمتهاش 

بد نیست

هله نومید نباشی که تورا یار براند ؛ گرت امروز براند نه که فردات بخواند؟                                                             در اگر برتو ببندد نرو و صبر کن آنجا ؛ که پس صبر ، تورا او به سر صدر نشاند🕊                                                                     و اگر برتو ببندد همه ره ها و گذر ها ؛ ره پنهان بنماید که کس آن راه نداند 🦋

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

2731
تو کتاب خداوند الموت اومده حشاشین یعنی دارو فروش اما تاریخ. اسلام میگه حشاشین یعنی کسی که بنگی ب ...

نمیدونم تو فیلمه که طرف ی گیاهی رو ور میداشت میسوزوند دخانش رو وارد ریه ش میکرد توهم میزد 

منکه کلا غرق در فیلم شدم خیلی واسه حکومت سجوقی ناراحتم میشه بگین اخرو عاقبت فرقه اسماعیلیه چی میشه ن ...

بدست هولاکو خان فکر میکنم از بین میره این فرقه ، البته الان هم هست فکر میکنم که عده ای دینشون این باشه .

هله نومید نباشی که تورا یار براند ؛ گرت امروز براند نه که فردات بخواند؟                                                             در اگر برتو ببندد نرو و صبر کن آنجا ؛ که پس صبر ، تورا او به سر صدر نشاند🕊                                                                     و اگر برتو ببندد همه ره ها و گذر ها ؛ ره پنهان بنماید که کس آن راه نداند 🦋
قشنگه؟؟؟  دوبله شده س؟؟؟

دوبله خیر ، زیر نویس 

بدست هولاکو خان فکر میکنم از بین میره این فرقه ، البته الان هم هست فکر میکنم که عده ای دینشون این با ...

اوه اوه پس تا زمان حمله مغولان به ایران موندین لامصبا من فک میکردم که تا ماقبل سقوط حکومت سلجوقی نابود شن

نمیدونم تو فیلمه که طرف ی گیاهی رو ور میداشت میسوزوند دخانش رو وارد ریه ش میکرد توهم میزد 

من تا قسمت ۹ دیدم ، کدومشون گیاه بو میکردن ؟ 

2706