2752
2734
عنوان

مادر شوهرم😭

738 بازدید | 33 پست

مادر شوهرم به پسرم گفته برو به مامانت بگو جاروبرقی بیاره پایین(ک یعنی من جارو بکشم) حالا میدونه دخترم اسهال گرفته مریضه نمیتونم کمکش کنم به عمد گفته ک منو بکشونه پایین بیام واسه جارو...بعد من جارو رو بردم اومدم بالا پیش دخترم .بعد چن دیقه جارو رو اوردن دم در گذاشتن به پسرمم گفتن لازم نداریم .حالا میدونم الان صد تا حرف اماده میکنه ک گلگی منو پیش شوهرم کنه..خودش موقع مریضی بچه هام یا خودم هیچ کاری واسم نمیکنه بعد بگو انتظارت چیه اخه بخدا اعصاب واسم نذاشتن نمیدونم زندگی میکنم یا ن ای خدا یا منو از اینا دور کن یا اینارو از من 😭😭😭حالم بده

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
 واس اسهال جارونکردی؟

گیرم بچه اش مریض نباشه باید تمیز میکرد ؟؟؟؟؟؟

بیشتر از سه ساله منتظر مادر شدنم گله نمیکنم حتما حکمتی داره خدایا برای هر لحظه از زندگی شکر 💚 به زودی بی بی چکم مثبت میشه به زودی صدای قلب کوچولوشو میشنویم 😍میبینم روزی رو‌که برای فهمیدن جنسیتش قلبمون از هیجان تند تندمیزنه 😍میاد روزی که ساک بیمارستان رو جمع میکنیم وبرای  دیدنت آماده میشیم آره فندق مامان و بابا اون روز دیر نیست برای دیدنت لحظه شماری میکنیم با بابایی 😍😍خدایاااا شکرت برای همه چی 💚

حالم بده و کوفت درد دختر تو دیوانه ای؟عقل نداری؟اتیشیم کردییییی 

مگه تو نوکرشونی نظافت خونشونو بکنی

به شوهرا بگه و دعواتون شه؟زبون نداری 😑وای خدایا نههههه

اینقدر مظلوم نباششششششششش نباش نباش

لابدقبلا میکرده  من ازشماپرسیدم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

حرف دیگه ای پیدا نکردی 

بیشتر از سه ساله منتظر مادر شدنم گله نمیکنم حتما حکمتی داره خدایا برای هر لحظه از زندگی شکر 💚 به زودی بی بی چکم مثبت میشه به زودی صدای قلب کوچولوشو میشنویم 😍میبینم روزی رو‌که برای فهمیدن جنسیتش قلبمون از هیجان تند تندمیزنه 😍میاد روزی که ساک بیمارستان رو جمع میکنیم وبرای  دیدنت آماده میشیم آره فندق مامان و بابا اون روز دیر نیست برای دیدنت لحظه شماری میکنیم با بابایی 😍😍خدایاااا شکرت برای همه چی 💚