2752
2734
عنوان

کنکوریا در چه حالین؟ 😔💔

218 بازدید | 40 پست

خودم دو روزه حال روحیم خوب نیس دوروزه، اومدم نی نی سایت فقط چرت و پرت میگم ب قیافم و عالم و ادم گیر میدم فقَط دلم میخواد این 40 روز تموم شه خلاص شم خیلی حالم بده خیلییییی

همش فک میکنم دوستام قبول میشن ولی من ن اعصابم دااااااغونههههه 

از ی طرفم ب قیافم نگاه میکنم از عالم و ادم سیر میشم انقدر ک زشتم 

توروخدا برام دعا کنید حمد بخونید حداقل قبول شم رشته مد نظرمو قیافه ک ندارم دلم ب تحصيلاتم خوش باشه دعا کردین لایک کنید صلوات بفرستم 

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

دارم جمع بندی میکنم..کنکور هنر دارم 🥲مطالب ش خیلی زیاده ولی خلاصه نویسی دارم از روشون میخونم..

انشاالله ابجی قبول میشی راجع به خودت هم اینجوری حرف نزن انقد انرژی منفی به خودت نده این مدت خوب بخون به امید خدا نتیجه تلاشاتو میگیری فقط جا نزن💖

میخوابونم دهنتااا🗿🤛🔪
2731
دارم جمع بندی میکنم..کنکور هنر دارم 🥲مطالب ش خیلی زیاده ولی خلاصه نویسی دارم از روشون میخونم.. انش ...

من برای کنکور تست نزدم فقط نهایی خوندم 😔💔

ب خاطر همین نا امیدم دعا کنید معدلم نهاییم خوب شه حداقل اگرم موندم هم مجبور ب ترمیم زدن نشم چون ایجاد سوابق یازدهمم هس بیچاره میشم 

من برای کنکور تست نزدم فقط نهایی خوندم 😔💔 ب خاطر همین نا امیدم دعا کنید معدلم نهاییم خوب شه حداقل ...

این مدت مباحثی که تسلط داری رو تستاشم کار کن 

نهاییا نمونه سوال حل کن سعی کن حالا ک از ازمون تستیت خیلی مطمئن نیستی اینارو بترکونی 

میخوابونم دهنتااا🗿🤛🔪
عینه من کنکور اردیبهشت دادم نگرانم اگه دعوت نشم باید چیکار کنم🥲🥲 فعلا دارم برای نهایی میخونم امی ...

ممنونم گلممم

من اردیبهشت رو خراب کردم بدجورم خراب کردم 

دوستام میانگین 20 درصد زدن معدلاشونم خوب میشه 100 در صد پزشکی میارن هعی😔💔

ممنونم گلممم من اردیبهشت رو خراب کردم بدجورم خراب کردم  دوستام میانگین 20 درصد زدن معدلاشونم ...

من انسانیم خوب ندادم ظرفیت استان مام کمه امیدی ندارم شما می تونی تیر بخونی من چیکار کنم آرزوی فرهنگیان رو باید به گور ببرم اینم درصدای من

جامعه ۶۰/۷۰

تعلیم ۵۰

هوش ۲۰

فلسفه ۳

اقتصاد ۴۰/۵۰

ریاضی صفر

عربی ۴۳

فنون ۲۵

تاریخ جغرافیا ۳۰

روانشناسی ۴۰

درصدات عالیه  من میانگینم زیر 10 درصده

عزیزم ظرفیت استان ما ۲۴۸ نفره که گفتن قراره سه برابر شه

ولی شما برای تیر بخونی قطعا میتونی به اون چیزی که میخوایی برسی ولی من چی دیگه تیر فرهنگیان نداره

من فنون و تاریخ جغرافیا زیاد خونده بودم ولی خیلی سخت گرفته بودن با این شرایطی هم که اینا گذاشتن دیگه باید قید همه چی یو بزنم

الانم موندم نهایی بخونم یا برای تیر که حداقل ی چی قبول شم

نهاییییی خیلی تاثیر داره 

متاسفانه از رو کنکور دعوت میکنن برای مصاحبه اگه دعوت نشم که نهایی به دردم نمیخوره

میخوان نتایج رو ۱۵ خرداد اعلام کنن که دیگه بعدش انگیزه یی برای خوندن نباشه💔