2752
2734

قضیه از این قراره، که چند سال پیش عموم فوت شد. منم رفتم مراسم و خب کلی اونجا کمک کردم، خدا قبول کنه. خلاصه همه کاری کردم براشون. تو نگو اینا خیلی خوششون اومده و ... بابام می‌گه خانم همین عموم هر دعایی می‌کنه برآورده میشه. چون دلشکستس و... منم یه آزمون استخدامی داشتم، گفتم بهش بگم زن عمو برام دعا کن! به زن عموم گفتم زن عمو یه آرزو و حاجتی دارم، کاش شما برام دعا کنین! زن عمومم فک کرده بود که من چون مجردم، و پسر خودشم مجرده، حتما حاجت من پسر اونه...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731

لایک

گروه طلایی💛خدا کشتی آنجا که خواهد بَرَد اگر ناخدا جامه بر تن دَرَد🤲🤝وزن شروع:۷۶,۲۵۰وزن نهای۶۱, ۸۵۰💪ان شا الله .. من یه ثبیتی ام الحمدلله 😍خانمای که قصد کاهش وزن دارید به تاپیک مانکن های زیبا سر بزنید
2706