2733
2734

بهش هر چیزی که بقیه میگن نده منم دخترم همینجوری بود چاره ای نیست فقط باید روزا رو سر کنی البته من دکتر قطره کولیک هم داده بود و گرمیچر بهش میدادم اگر شیر خشک میخوره عوضش کن اگر شیر مادر حواست به تغذیت باشه و در آخر فقط باید بزرگتر بشه که خوب بشه 

خدایا شکرت

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

نه .

نعنا کولیک رو بدتر می‌کنه ،خودت هم زعفران نخور .

اگه شیر خشک میخوره دقت کن شیرش اصلا سرد نباشه ، یکمی دمای شیرش بیشتر باشه بهتره ، بچه رو نسوزونی یه وقت.

کمر بچه رو بچسبون به شکم خودت و راهش ببر.

2731
مطمعنی آجی .زیر ی ماهه.تازه۲۶روزشه .. حتما باید نبات و عرق رو بجوشونم؟

من که به پسرم دادم هیچی جوابگو نبود 

خودمم اول می ترسیدم مادرم گفت هیچی نمیشه همه زمان ما دادن به بچه ها 

بعد این گریپ میکسچر اینا فکر کردی چی هستن 

با ةب بجوشون که خیلی غلیظ نشه یا پاستوریزه شو بگیر

لطفا واسه کسی که خیلی سختی کشیده ولی الان تو سخت ترین روزهای زندگیشه دعا کنید 
کولیک داره اجی

زیره سبز دم کرده امتحان کردی؟!

به نکاتی که میگم توجه کن خوب خوب میشه

یکی تغذیه  خودت، یکی قطره هایی که بچه میدی!!

کولیک بچه ها بیشتر از قطره آد هست. شاید عوام فکر کنن فقط ویتامین آد تو این قطره هاست اما اگه فقط روی جعبه شو بخونی کلی ترکیبات خطرناک میبینی براز معده نوزاد واقعا سنگینه...یا تا ۳ ماهگی قطره اد نده، یا قطره آد خارجی بخر.

اگه به حرفم مشکوکی فقط کافیه امتحانش کنی، دو روز پشت  هم بهش قطره نده ببین تغییر میکنه یا نه. با دو روز هم کمبود نمیگیره، نگران نباش.

دیدار یار غایب دانی چه ذوق دارد؟/ ابری که در بیابان بر تشنه ای ببارد...منتظرتم عزیزدلم، ۲۰ سال گذشت و دیگه تکرار نشد، خودت کمکم کن که بی تو هیچم.
اولین باره می‌شنوم چ ربطی ب سشوار و جاروبرقی داره؟؟

نمیدونم ولی آروم میشد. تو نت هم هست دانلودش کن تقریبا ١٠ دقیقه ب بالاست

هر جا آرامش را یافتی همانجا بمان؛ که آن‌جا وطن توست
کولیک داره همش جیغ و گریس کارش.  دوروزه نخوابیدم

این چیزایی ک میگی رو خودت بخور،رو شیرت تاثیر میذاره،ب بچه هم میرسه

فقط 31 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
..امروز ۲۷.۲.۱۴۰۳  بی بی چک مثبت شد🤗🤗،خوش اومدی ب دلم قشنگ ترین سوپرایزم🥰😍😘......❤
2706