2752
2734

خداروشکر نمیخام ناشکری کنم بگم مستاجرم یا بی ماشینم یا خوب نمیخورم....ن ولی چ فایده وقتی همه زندگیت نسیه باشه و پولی ک اخر سال بخاطر ملکت میگیری رو باید تمام و کمال بدی جا قسطهای یک سالت ک نسیه اوردی ...خیلی دوستداشتم شوهرم شرکتی بود یا ماهانه یا روزانه پول میومد تو دستمون ...خیلی عاجزم خیلی خستم .دوستدارم خیلی کارای دیگ بکنم ک بخاطرش پول نیست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خب عزیزم روز اول همه چیو میدونستیم دیگه شغلشم داشتیم میدیدیم. بعدشم تو این اوضاع مملکت مردا واقعا گناه دارن. زن و شوهر که فقط مال روزای. خوشی نیستن

عاشق زندگیم هستم، عاشق همسرم❤️عاشق پسرم❤️ خدایا شکرت که هستی و برایمان خدایی میکنی🌿
2731
کار نمیکنه شوهرت مگه؟خودت نمیتونی بری سر کار؟

چرا ازخودش خوب تر تو دنیا نیس میگ من باسوادم برن کجا کارکنم ک در شانم باشه و ازم بیگاری نکشن و بدون پارتی شغلش ازاد ک ملکمون میده رهن همین

🙂اجی من خودم ۱۸,سالمه خب اما بخدا یه نفر عاشقم شه .... با همه بدبختیاش می‌سازم ...، چون خودم سختی ک ...

اینکار رو نکن، مردا لیاقت این همه از خودگشتگی رو ندارن. مگر اینکه طرف دیگه خییییلی جنتلمن باشه

اینکار رو نکن، مردا لیاقت این همه از خودگشتگی رو ندارن. مگر اینکه طرف دیگه خییییلی جنتلمن باشه

😢😢😢اجی متاسفانه من اینقدر بابام اذیتم می‌کنه از درس زده شدم 😭😭دلمه ازدواج کنم خلاص سم

😢😢😢اجی متاسفانه من اینقدر بابام اذیتم می‌کنه از درس زده شدم 😭😭دلمه ازدواج کنم خلاص سم

ببین منم بابام همین بود ولی بخودم قول دادم با کسی ازدواج کنم ک گذشته تلخم فرامو کنم باید تحمل کنی ک ی بخت خوب گیرت بیاد ن از چاله بیوفتی تو چاه