2733
2734

دیوونه شدم چند روزه مخصوصا الان که امتحانات نهایی هست من مشغله کاریم بیشتر شده امروز بخدا ۳ تا قرص سر درد خوردم الان امدم استراحت کنم جیغ و داد بچه ها این بی فرهنگ ها نمیزاره ، آخه خداییش بچه ۶ ساله تو کوچه چیکار کرده؟ الان اونم ، چند روز پیش تا ۹ شب بچه هاشون تو کوچه بودن، بابا منم خودم بچه دارم ۶ سالش هم هست باهاش بازی میکنم و مهد میفرستمش مگه ما آدم نیستیم ؟ چه مادر پدر هایی دارن بچه ۶ ساله رو عین ولگرد ول میکنن تو خیابون ، چند روز پیش یه ماشین نزدیک بود لهش کنه بچه رو

فقط 24 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
یه فرشته کوچولو داره آماده میشه تا قدم روی زمین بزاره و ما بی صبرانه منتظر رسیدنش هستیم❤️🤰 برای تو دلیم دعا کنید.

عین ولگرد؟ بعدا به اونا میگی بی فرهنگ؟

الهی شمع بشی، پروانه شم، دورت بگردم/ بعدش فوتت کنم، خاموش بشی، هرهر بخندم/ الهی چوب بشی، پشمک بشم، دورت بگردم/ بعدش منو بخورن، تو لخت بشی، هرهر بخندم😄

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
عین ولگرد؟ بعدا به اونا میگی بی فرهنگ؟

بنظرت بچه ای که ۶ سالشه تا ۹ شب تو کوچه هست ول گرد نیست چیه ؟؟؟؟

1
5
10
15
20
25
30
35
40
یه فرشته کوچولو داره آماده میشه تا قدم روی زمین بزاره و ما بی صبرانه منتظر رسیدنش هستیم❤️🤰 برای تو دلیم دعا کنید.

یه پسر هست حدود 12 سالشه ساعت 2 میاد بیرون خدایا داد و گریه و..

مامانش ام از اون بدتر با چوب میزنه وسط حیاط

موهایمان در جوانی سفید شد گفتند "ارثی" است راست میگفتند! ما"وارثان اضطراب تاریخ بودیم" ( با افرادی که شخصیت پایین دارند همکلام نمیشم)
الان تو خیلی شعور داری تحصیل کرده که به بچه مردم میگی ولگرد؟؟

😐😂واقعا بنظرتون بچه ای که ۶ سالشه تا ۹ شب تو کوچه هست ول گرد نیست چیه ؟ خب ول گرده دیگه ول میگرده 

1
5
10
15
20
25
30
35
40

من خودم مجردم ولی بچها حق ندارن باهم بازی کنن؟اینکه تو کوچه باهم بازی میکنن شدن ولگرد؟مام تو کوچمون بچها تا شد بیرون بازی میکنن خب چیکار کنن نمیتونن بچه رو همش تو خونه نگه دارن که

۱۰ تا تاپیک در این مورد زدی

مگه بچه های ما تو کوچه شما پلاسن

به نی نی سایتیا چرا گیر میدی با همسایه هات حرف بزن

یه سری خاطرات هست که آدم خجالت میکشه حتی تو خلوت خودش مرورشون کنه چون از خودش خجالت میکشه. از حماقت زیاد، از خریتِ بی‌انتها، از اهمیت دادن به آدمای لاابالی...