2733
2734

از الان بخوای بخونی تا سال دیگه کلی وقت داری امسال سوالات مفهومی بود خلاصه کتاب ها به درد نمیخوره مگر تخصصی بخری فقط

الماسی که برش هاش بیشتره ،توی نور بیشتر میدرخشه پس از برش های روحت ناراحت نباش .

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

ازمونش کی هست؟؟؟

ما سبز تر از تبرهایی که خورده ایم....ادامه می دهیم...کنکوری404 یه مامان.یه همسر ویه کنکوری که قراره تمام قد پای ارزوش بایسته وپابه پاشون رشد کنه ثمر شون ببینه...برای موفقیتم یه صلوات مهمونم کن دوست من💐
2731
جدی چهارخونه خوبه؟ کتابهاشو دیدم تو نت، یه حیطه عمومی داره یه حیطه استخدامی 

هر سه حیطه رو داره من گرفتم خوندم ولی یه مشکلاتی برلم‌پیش اومد نتونستم ادامه بدم تا اخر بخونم ولی تمام سوالا توی کتابه بود مخصوصا عمومی و اختصاصی 

فقط 23 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مگر تخصصی بخرم، یعنی چی؟ 

میگم تخصصی چون اکثرا راهنما کتاب هستن خلاصه بگیری بهتره چون اضافات زیاد دارن

دروس عمومی آسونه 

الماسی که برش هاش بیشتره ،توی نور بیشتر میدرخشه پس از برش های روحت ناراحت نباش .