2733
2734

من 35 سالمه نمیدونم چرا هیچوقت یه پسر خوب سر راهم نبود دانشگاه که بودم دولتی بود از فرهنگ های مختلف و شهرهای دیگه بودن اصلا بهم نمیخوردیم... سرکار که رفتم اکثرا مسن بودن و متاهل یا اگه مجرد پیدا میشد بی پول بودن...  مجازی امتحان کردم هول بودن😕 اصلا پسر دور برم خیلی کم بود واقعا فکرش نمیکردم تا این سن مجرد باشم

عشق الهی از طریق من تجلی میکند و همه ی آنچه که برای خوشبختی و تکمیل زندگیم لازم است؛  هم اکنون به سوی من می کشاند. 

چیز خاصی و از دست ندادی باور کن😂

انشالله یه مورد خوب بیاد سر راهت 

ی سری خانما هستن تو کار آشنا کردن جونای خوبن یدونه ازونام پیدا کن تو محله های زیادن انشالله ی بخت خوب قسمتت شه

منت نکش از غیر / پر و بال خودت باش                                                        معاون و مشاور مدرسه.مدرس تربیت جنسی و مهارت های زندگی واستعداد یابی کودکان
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

برای ازدواج نباید سخت گرفت وگرنه اینجوری میشه

من ملاکم فقط سالم و پاک و صالح بودن طرفم بود اینکه اخلاقش خوب باشه و تفکراتمون یکی باشه صفر اومد خواستگاریم باهم زندگیمونو ساختیم الانم مشکل مالی نداریم از نظر خودم برد کردم چون پول ملاک خوبی نیست داشته باشه هم ممکنه بره ولی کسی که ذاتش خوبه همیشه خوبه و زندگی باهاش بهشته

2731
شاید بخاطر اینه که بیشتر فکر و ذهنت داشتن خاستگار پولدار خوشگل بوده تا خاستگار معمولی بخاطر همین سخت ...

نه اصلا دیگه یه خونه و ماشین و کار خوب باید داشته باشن اینا که پولداری حساب نمیشه

عشق الهی از طریق من تجلی میکند و همه ی آنچه که برای خوشبختی و تکمیل زندگیم لازم است؛  هم اکنون به سوی من می کشاند. 

وقتی نخواد بشه نمیشه. منم دو سال از تو بزرگترم و دقیقا همیشه همین شرایط. هیچ وقت ی مجرد اهل زندگی دورم نبوده. البته دوران دانشجویی هم که کلا توی این وادی نبودم.دیگا هم گذشت از نظرم

چیز خاصی و از دست ندادی باور کن😂 انشالله یه مورد خوب بیاد سر راهت  ی سری خانما هستن تو کار آ ...

این مدلی دوس ندارم اشنا بشم😕

دختر خاله مامانم انگیس زندگی میکنه بالای ۴۵ سالشه ازدواج نکرده ادم میبینتش کیف میکنه 

لامصب بوی پول میده 😆😂😂

چه میدونم .... منم اولین باره دارم زندگی میکنم ..............🖤🖤من اگر نیکم و بد تو برو خود را باش ... هر چه انسان تر باشی زخم ها عمیق تر خواهد بود ... هر چه بیشتر دوست بداریم بیشتر  غصه خواهیم داشت... نمیدانم چرا هرگز جسد انهایی که میگفتند بی تو میمیرم پیدا نشد ... اینجا در دنیایی من گرگ ها هم افسردگی مفرط گرفته اند دیگر گوسفند نمی درند به نی چوپان دل می سپارندو گریه میکنند.. گاهی رد بعضی از زخم ها باید توی وجودت بمونه تا دوباره تکرارش نکنی🥀🥀  .
نه اصلا دیگه یه خونه و ماشین و کار خوب باید داشته باشن اینا که پولداری حساب نمیشه

والا توی این دوره از زندگی 

خونه و‌ماشین داشتن جز پولداری حساب میشه 

بخاطر اینکه قبلا با ۳۰۰ میلیون خونه ۱۰۰متری میشد بخری الان با ۳میلیاردم نمیشه خرید

ماشین خوبم کم کم ۱به بالاست 

وقتی نخواد بشه نمیشه. منم دو سال از تو بزرگترم و دقیقا همیشه همین شرایط. هیچ وقت ی مجرد اهل زندگی دو ...

اره همیشه قحطی بود دور بر من که بخوام با کسی اشنا بشم نمیدونم چ جوری بعضیا جدا میشن و مجدد ازدواج میکنن

دختر خاله مامانم انگیس زندگی میکنه بالای ۴۵ سالشه ازدواج نکرده ادم میبینتش کیف میکنه  لامصب بو ...

خب اون پولداره خارجم هست با پولاش خوشه من با چی خوش باشم 😀

والا توی این دوره از زندگی  خونه و‌ماشین داشتن جز پولداری حساب میشه  بخاطر اینکه قبلا با ...

والا اینجا دختر هجده ساله میبینی با یکی ازدواج کرده خونه داره دیگه پسر تو رنج سنی من خونه نداشته باشه به درد نمیخوره

خب اون پولداره خارجم هست با پولاش خوشه من با چی خوش باشم 😀

بابا همش ۳۵ سالته ها چرا با خودت همچین میکنی

چه میدونم .... منم اولین باره دارم زندگی میکنم ..............🖤🖤من اگر نیکم و بد تو برو خود را باش ... هر چه انسان تر باشی زخم ها عمیق تر خواهد بود ... هر چه بیشتر دوست بداریم بیشتر  غصه خواهیم داشت... نمیدانم چرا هرگز جسد انهایی که میگفتند بی تو میمیرم پیدا نشد ... اینجا در دنیایی من گرگ ها هم افسردگی مفرط گرفته اند دیگر گوسفند نمی درند به نی چوپان دل می سپارندو گریه میکنند.. گاهی رد بعضی از زخم ها باید توی وجودت بمونه تا دوباره تکرارش نکنی🥀🥀  .
والا توی این دوره از زندگی  خونه و‌ماشین داشتن جز پولداری حساب میشه  بخاطر اینکه قبلا با ...

اینا برای ی پسر 25 ساله سخته ولی ی پسر 35 الی 40 ساله که قرار خاستگاری ماها باشه فرق داره.فرصت زیادی داشته. پسری که 35 سالگی مثلا فقط ی پراید کارکرده داره قبلا چیکار میکرده؟یا کاری نمی‌کرده یا ولخرج و رفیق بازو علاف! 

برای ازدواج نباید سخت گرفت وگرنه اینجوری میشه من ملاکم فقط سالم و پاک و صالح بودن طرفم بود اینکه اخ ...

سن توی نوع تصمیم گیری خیلی مهمه.چند سالگی هیچی نداشته؟سن کم که تازه وارد کار شده بله و فرصت هم هست برای کار و پس انداز.کسیکه تا 40 هیچی نداره به این راحتی دیگه هم نمیتونه کاری بکنه چون حتما ی مشکلی داشته! 

2706