2733
2734

دوتا دستبند گم کردم امانتن تا یه ساعت دیگه پیدا نشن بیچاره میشم توروخدا دعا کنید پیداشون کنم

بگو بهم بازنده چون نفسمو دادم بهت:) 

باشع

موسیقی بهتر بِ نظر میاد وقتی آهنگ احساستو توصیف میکنه🎶💜 زندگی همچون نت های موسیقی بالا و پایین دارد،گاهی آرام و دلنواز،گاهی سخت و خشن،گاهی شاد ورقص آور،گاهی پر از غم💜 

طلان؟

دنیا مال خوشگلا و پولداراست...ما به دنیا اومدیم که استادیوم بدون تماشاگر نباشه🥀وقتی ازم میپرسن چندسالته! دلم میخاد جواب بدم من شبایی رو گذروندم که اندازه 10سال طول کشیده، اونم جز عمرم حساب میشه! من آدمایی رو دیدم که 100سال پیرم کردن تجربه هایی داشتم که یه آدم 60ساله نداشته اگه اینارو حساب کنی من سنم خیلی زیاده، خیلی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
خونه گم کردی 

تو راه خونه تو جیبم بودن احتمال این که افتاده باشع هست ولی اونقدر زیاد نیست احتمالش چون متوجه میشدم طبیعتا هپففف

بگو بهم بازنده چون نفسمو دادم بهت:) 
نه ولی اون شخص خیلی حساس بود روشون و خیلی تاکید کرد بیارشون برام وای آبروم میره

انشاالله پیدا میشه 

کجا گم کردی؟

دنیا مال خوشگلا و پولداراست...ما به دنیا اومدیم که استادیوم بدون تماشاگر نباشه🥀وقتی ازم میپرسن چندسالته! دلم میخاد جواب بدم من شبایی رو گذروندم که اندازه 10سال طول کشیده، اونم جز عمرم حساب میشه! من آدمایی رو دیدم که 100سال پیرم کردن تجربه هایی داشتم که یه آدم 60ساله نداشته اگه اینارو حساب کنی من سنم خیلی زیاده، خیلی
احتمال زیاد تو خونست ولی احتمال این که از جیبم افتاده باشه بیرون هم هسد

خونه تونو بگرد 

اگ نتونستی پیدا کنی یکی عین همونو براش بخر

تو راه خونه تو جیبم بودن احتمال این که افتاده باشع هست ولی اونقدر زیاد نیست احتمالش چون متوجه میشدم ...

اسم خودت و اسم مادرت بگو 

خدایا شکرت واسه همه داده هات که هرچی بوده به صلاحم بوده حتماً