2733
2734
عنوان

مادرشوهردختردوست

| مشاهده متن کامل بحث + 715 بازدید | 62 پست
ازدستش چکارمیکنین که ارامش داشته باشین باورکن الان داره تدارک میبینه دامادودخترش بیان

ما با فاصله و دوری ولی خیلی رو اعصابه با تلفن نیش خودشو میزنه 

دیروز شوهرم از روی ذوق و سادگی زنگ زد بهش گفت سونو دادیم و بچه ام شکل خودمه فرم سرش و دماغش فلانه فوری شوهرم رو تو ذهنی زد که اگه سرش کوچیکتر بود بهتر بود خیلی دلم برای سادگی شوهرم سوخت بهش گفتم مامانت برای ما خوشحال نمیشه دیگه هیچوقت خوشحالیت رو نخواه که با اون شریک شی الهی بمیرم برای معصومیت شوهرم خیال میکنه مامانش برای این و بچه اش ذوق داره 

این زن فقط حسادت و کنایه و عقده یاد گرفته سپردمش به خدا

فقط 25 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

تقریبا همه مادرشوهرا همینن

شاید چون فکر می کنن پسرشون میتونه کمکی بکنه واقغیت خودشونو نشون میدن اما جلوی دخترا و دامادا نقش ادم سالم بازی می کنن

خودمم خیلی وقتا حرصم می گیره اما الان تاپیکتو دیدم یهو دلم برای مادرشوهرا سوخت

....

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731
پدرشوهرت که مسافرت نیس برگرده یا باید ازدواج کنه یا تنهایی رو بپذیره  شما هم خوب نیس پیشش نشست ...

اصلاتنهایی رونمیپذیره یه جوری برخوردمیکنه انگارمامقصریم.میگه چرامن تنهاباشم بعدبخدااگه مهربون بودپیشش هم میمونیم ولی فقط دامادودختراشودوست داره .شوهرم جایی نمیره باورکن پیش شوهرم میشینه گریه میکنه من تنهانمواینا.شوهرمم مادرشه نمیتونه جایی بره

شوهرم اخلاقش خوبه میگه چکارکنم اخلاقش همینه.اره طبقه دو اصلاحیاط نمیرم تحت اونه بادختراش .آره بگوعزی ...

اگه میتونی امتحان کن البته مواظب باش ،جلوی چشم شوهرت از پله ها یه جوری که آسیب نبینی بعد نفرینم کنی😁خودتو بزن زمین ،بعدشم کاری کن با گریه و ...بری بیمارستان ،موقع برگشتم بگو اصلا نمیتونم از پله بالا برم شاید شوهرت راضی شد .البته اگه آسانسور ندارید

سال جدید واسه من سال رسیدن به کل آرزوهامه ♥️😘.کاربر خیییییییلی قدیمی سایت ☺️

یکی می گفت معمولا این جور آدما از طرف پدر مادر خودشون خیلی تبعیض دیدن و برادراشون اولویت بودن به اینا اهمیت نمیدادن و تحقیر شدن ، حالا اینا اون آسیب رو با محبت یکطرفه به دخترشون و رو ندادن به پسر و عروس بروز میدن

عجب 
اصلاتنهایی رونمیپذیره یه جوری برخوردمیکنه انگارمامقصریم.میگه چرامن تنهاباشم بعدبخدااگه مهربون بودپیش ...

خب عمدا برا شوهرت گریه می‌کنه که اون جایی نره تو کم کم این کارو کن 

ما بعد بیست سال تونستیم بابامو راضی کنیم از پیش مادربزرگم بریم اولش خیلی عمه هام مخالف بودن بهشون گفتم بیست سال ما پیشش بودیم حالا یکی ده سال هم شما بمونین

عمراشوهربره خیلی لجبازومغرور

اگه تونستی امتحان کن شاید جواب داد،فقط یه مدت آشپزی نکن ،کارارو بنداز گردنش و از پله هاهم بگو نمیتونی بری ،یه فکری برات میکنه

سال جدید واسه من سال رسیدن به کل آرزوهامه ♥️😘.کاربر خیییییییلی قدیمی سایت ☺️
یکی می گفت معمولا این جور آدما از طرف پدر مادر خودشون خیلی تبعیض دیدن و برادراشون اولویت بودن به این ...

دقیقا پدر مادر شوهرم اینو خواهراش اصلا آدم حساب نکرد و همه ارث و میراث رو تا زنده بود بخشید به پسراش و اونا و بچه هاشون خیلی دوست داشت الان این عقده ای شده بخاطر همونه

فقط 25 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40