2733
2734
عنوان

سیل مشهد

| مشاهده متن کامل بحث + 4681 بازدید | 183 پست
منم اینقدر نگرانم  بابام از صبح رفته طرقبه مامانم و خواهرم رفتن بیرون خواهرم دیگه ام دانشگاه ...

ایشالا ک چیزی نمیشه عزیزم

دختری که عاشق تاپیک های ترسناکه هرجا تاپیک ترسناک دیدین منم تگ کنین لطفا😉😉😁😁

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

واقعا مسخرست که با این پیشرفت و این تکنولوژی چرا می‌شینن و منتظر میمونن تا سیل بیاد و این همه آدم گر ...

وای نگوووو😭😭😭😭😭

میگن سمت بولوار نماز نزدیک کوهسنگی

دلاوران

سیدی

بلوارجمهوری

سیل راه افتاده

فقط حیدر (ع) امیر المومنین است ❤️ کربلا دارد به کل آفرینش افتخار❤️حیدر حیدر شهادتین ما ، اینه میراث والدین ما ، میرسه روزی که همه عالم پر میشه از حسین حسین (ع) ما❤️پیچیده لبیک از نجف تا کربلا❤️ما ملت صبر و استقامتیم، ما ملت شهادت و شهید پروریم ، ما ملت عزادار محرم های حسین (ع) و ملت شاد جشن عید غدیر ، عید امامت علی (ع)هستیم 🌷نژاد پرست نباشید اما وطن دوست باشید 🇮🇷🌷الهم عجل الولیک الفرج به حق امام رئوف علی ابی موسی الرضا (ع) و مادر بزرگوارشون حضرت زهرا (س) 🌷تجدید بیعت و سلام ما ، تقدیم محضر امام ما (ع) ، انشالله برای آقامون (ع)جُون و قنبر بشیم تمام ما🤲🇮🇷 
2731
جدییی؟! یعنی فقط بارون اومده؟ داخل شهر؟ یا اطراف و روستاها ؟

تو شهر اومده ماشینارو میبره

فقط حیدر (ع) امیر المومنین است ❤️ کربلا دارد به کل آفرینش افتخار❤️حیدر حیدر شهادتین ما ، اینه میراث والدین ما ، میرسه روزی که همه عالم پر میشه از حسین حسین (ع) ما❤️پیچیده لبیک از نجف تا کربلا❤️ما ملت صبر و استقامتیم، ما ملت شهادت و شهید پروریم ، ما ملت عزادار محرم های حسین (ع) و ملت شاد جشن عید غدیر ، عید امامت علی (ع)هستیم 🌷نژاد پرست نباشید اما وطن دوست باشید 🇮🇷🌷الهم عجل الولیک الفرج به حق امام رئوف علی ابی موسی الرضا (ع) و مادر بزرگوارشون حضرت زهرا (س) 🌷تجدید بیعت و سلام ما ، تقدیم محضر امام ما (ع) ، انشالله برای آقامون (ع)جُون و قنبر بشیم تمام ما🤲🇮🇷 
حتی فکر میکنم پایین شهر هم اوضاع خوب نباشه خدا رحم کرد قطع شد ولی هواشناسی میگه بازهم داریم

بله همین الان سامانه بارشی جدید شروع 

اخبار مشهد میگه

گلم کجای مشهدی؟ همه جای مشهد درگیر بود تقریباً حتی بهشت رضا

من بولوار خیامم والا اینجاهم اومد ولی سیل نبود

اهااان همسرمنم هیفده شهریور مغازش میگه شدید نبوده

اره همه جا شدید نبوده بولوار نماز خیلی بد بوده میگن

عه  من بیرون بودم سمت اخر مصلی شمشادهای کنار خیابون همشون تو اب بودند این نرده های زرد کنار خی ...

وایییییییییییییییی خواهر منم بیرون بود 😖😖😖😖😖😖من بجاش ترسیده بودم

عشق مختص حسین ابن علی ست🌺🌺🌺🌺
2706