2733
2734
عنوان

بچه ها ببینید حق با منه یا شوهرم

328 بازدید | 38 پست

خواهرزاده شوهرم همش ماشین میخره بعد یه حای پرسودتر گیرش میاد میفروشه اونجا سرمایه گذاری میکنه.

ما دوتا ماشین داریم یه مدل بالا یکی ام شوهرم با پول من مدل پایین خریده برای جلو دستمون به اسم منه مال خودمه‌.

هربار این خواهرزاده ش میخواد بره جایی میاد ماشین میخواد شوهرمم مال منو میده چون مدل پایینه.اینبار اومده چند روزماشینو برده قرض به شوهرم گفتم برای چند روز نده حالا چند ساعت عب نداره.

بهش برخورده رفته تو قیافه.میگه مال خودمو میدم میگم اونکه بدتره

فقط 15 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا شکرت  
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
شوهرت رو داده لابد

اره.بخدا اگه نداشت ناراحت نبودم .داره میفروشه میبره جای بهتر سرمایه گذاری میکنه میاد سراغ ما

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا شکرت  

اگر از ماشین استفاده کنین اینجوری نمیشه دیگه 

من همسرم بنا به دلایلی ماشین خودش فروخت ماشین منو که خودش برام خریده برنمیداره چون میدونه من نیاز دارم و اگر ماشین نباشه مدام مجبورم با اسنپ تردد کنم که با بچه سخته برام

انقد بدم میاد از آدمای آویزون بیچاره شوهرت هم مجبوره خواهرزادهه باید رعایت کنه ایکبیری

همون باور کن اینبار بار شاید ۳۰ ام باشه ولی چون چند روزه برده به شوهرم گفتم رفته تو قیافه. 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا شکرت  

من تو این مواقع خیلی آتیشی میشم 

البته شما حرص نخور واسه خودتو بچه خوب نیست 

اشکال نداره حالا بده دستش 

نگاهتو تغییر بده که اذیت نشی خودتو بزن به بیخیالی واقعا الان بارداری میگما

وگرنه اگر من جات بودم و حامله نبودم خونه رو سر شوهرم خراب میکردم 

و زنگ میزدم به بچه خواهرش میگفتم پاتو گزاشتی اینورا قلم پاتو خورد میکنم 

مقصر خودتی...یجا اینکه طلبکار یاشی طوری رفتار میکنی ک انگار بدهکاری....

وقتی اومد خودت ردش کن ک دیکه ماشین نگیره...

اگرم خواست شوهرت بده بذار مال خودشو بده

یبار ک بزنه بجایی و داغون کنه حالش جا میاد

فقط 19 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مقصر خودتی...یجا اینکه طلبکار یاشی طوری رفتار میکنی ک انگار بدهکاری.... وقتی اومد خودت ردش کن ک دیک ...

بخدا خودمم به این فکر کردم بگم مال خودتو بده دلم نمیاد بزنه خدایی نکرده ضرر گنده کنیم بخدا با اون توی بازار خودمون نمیچرخیم طوری نشه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا شکرت  
گفتم بهش میگه اونیکی مدل بالاست نمیشه بندازیم جلو دست

ببین ماشین هرسال که می گذره قیمتش میاد پایین ولی طلا بمونه سوده تو هم بدون اینکه بگی بهش نده اصرار کن بگو چند تا النگو دیدم به دلم نشسته میخوام با پول ماشین بخرم برا خودم بگو ماشین گرفتی نگاش کنی یه ماشین کافیع