2733
2734

دوستم 

یکی از فامیل هاش که فامیل منم هست اومد بود خواستگاریش و خاطرخواهش شد طرف میلیاردر بود 

یعنی عطری که میزد ۳۰ میلیون پولش بود 

اگر لباس های مارک و گردنبند و دستبند و ساعت طلا...که همیشه می‌پوشه میاد بیرون قیمت‌شان رو هم ۳۰۰ میلیونه فقط.. خلاصه تک پسر خانواده خیلی‌ خیلی پولدار بود

اما دوستم ردش کرد چرا؟

چون فاز برداشته بود پول مهم نیست من برای پول ازدواج نمیکنم..اون پولداره قابل اعتماد نیست من زندگی معمولی و عاشقانه می‌خوام..چرا چون سورپرایزر بخش بیمارستان مخشو زده بود 

خلاصه دوستم با همکارش ازدواج کرد 

اون فامیل رفت با دختر خاله دوستم ازدواج کرد 

الان چی شد؟

دوستم ۲ سال نشده شوهرش بهش بارها خیانت کرده 

زندگیو براش جهنم کرد با گند اخلاقیش و دارن جدا میشن 

همکارشم گفته تا مهریه نبخشی طلاقت نمیدم 

حتی طلاها و پس انداز  و ماشین دوستمو همه اش بالا کشیده 

اون پسر میلیارده بچه دارن عاشق خانواده اشه .. تمام توجه و عشقش و وقتش برای زن و بچه اشه ..همیشه مسافرت میرن کشورهای خارجی بهترین ماشین و خونه ها و...

خلاصه من به دوستم میگم اگر با این پولداره ازدواج می‌کردی و حتی به توافق نمی‌رسیدید جدا میشدید

الان با چند میلیارد سرمایه و طلا و گوشی آیفون و لباس های مارک و ماشین گرانقیمت و خونه که به نامت که برات می‌خرید در این مدت زندگی و.. جدا میشدی

(چون همه این ها رو برای زن الانش انجام داده)

اما الان باید با چند میلیون قرض و بدهکاری با هزار بدبختی جدا بشی.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

دیگه سرزنش فایده نداره شانسه دیگه..

🌳🌻«إِلَهِی کَیْفَ أَدْعُوکَ وَ أَنَا أَنَا وَ کَیْفَ أَقْطَعُ رَجَائِی مِنْکَ وَ أَنْتَ أَنْتَ إِلَهِی إِذَا لَمْ أَسْأَلْکَ فَتُعْطِیَنِی فَمَنْ ذَا الَّذِی أَسْأَلُهُ فَیُعْطِینِی إِلَهِی إِذَا لَمْ أَدْعُکَ [أَدْعُوکَ]فَتَسْتَجِیبَ لِی فَمَنْ ذَا الَّذِی أَدْعُوهُ فَیَسْتَجِیبُ لِی إِلَهِی إِذَا لَمْ أَتَضَرَّعْ إِلَیْکَ فَتَرْحَمَنِی فَمَنْ ذَا الَّذِی أَتَضَرَّعُ إِلَیْهِ فَیَرْحَمُنِی إِلَهِی فَکَمَا فَلَقْتَ الْبَحْرَ لِمُوسَی عَلَیْهِ السَّلامُ وَ نَجَّیْتَهُ أَسْأَلُکَ أَنْ تُصَلِّیَ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِهِ وَ أَنْ تُنَجِّیَنِی مِمَّا أَنَا فِیهِ وَ تُفَرِّجَ عَنِّی فَرَجاً عَاجِلاً غَیْرَ آجِلٍ بِفَضْلِکَ وَ رَحْمَتِکَ یَا أَرْحَمَ الرَّاحِمِینَ.»🌸☘️🌼

اخی طفلکی دوستتون.

دلم براشون سوخت انشاالله از این ببعد زندگی خوبی خواهند داشت به لطف خداوند تعالی♥♡

فقط 1 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
(:درخواست دوستی ندید لدفا  با خدا باش پادشاهی کن بی خدا باش هرچه خواهی کن!یا صاحب الزمان ادرکنی یا صاحب از زمان اغثنی:)دوستان توجه کنید باردار نیستم،چون بیکار بودم نشستم تیکر زدم،مهم ترین دلیلشم دختر دوست بودنمه دختری هستم که زیاد از بچه پسر خوشم نمیاد و فقط دختر،دخترم ملیسای مامانش سه دخترای آیندم که جونمو براشون خواهم دادو معرفی میکنم:(ملیسا،ملسا،ماهسان)او بالا لاروما قوربان،او گوزل قیزلریمه قوربان،او جیران قیزلریمه قوربان اولسو آنالارو انشاالله. 
آخییییی، چقدر کم شانس

احمق 

اون زمان چقدر اصرار کردم احمقی بابا طرف هم خانواده سرشناس و با آبرویی داره هم میلیارده هم پسر پاکی هستش 

اما می‌گفت پولدارا قابل اعتماد نیستن 

کسی که به پول زیاد پشت می‌کنه همیشه پشیمان میشه..

البته مسئله اینجا فقط پول نیست...

طرف میشناسم پولدار ولی بسیار خائن و خیانت کار

دوست شما عاشق شده بود....خوبیای اون آقای پولدار رو ندید.اینکه پول داشته و غیرقابل اعتماده و ... همش بهونه های الکی برای رد کردنش بوده

بیاید مهربون تر با هم صحبت کنیم🤝🏻 اینجا فضای مجازیه ولی آدمای پشتش که مجازی نیستن...واقعین...دل دارن🙂