2752
2734

اکثر این بچه های کودک همسر اجازه کار و تحصیل هم ندارند و بسیار وابسته به همسر هستند 

فقط 42 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر بارداری نیست برای💃کاهش وزنه💃. 3خرداد 1403، 88 کیلو  ، هدف نهایی 1فروردین 1404، 70 کیلو. پیش به سوی موفقیت با ماهی دو کیلو کاهش وزن! 
من این تاپیک و دو هفته پیش زدم الان ثبت شده🙄🙄🙄😳😳😳😳😳😳😳خیلی عجیبه

یعنی چی ؟

⚠️ اولین درس اقتصاد: منابع و امکانات محدودن. ⚠️ اولین درس سیاست: اولین درس اقتصاد رو نادیده بگیر‌. ⚠️ بند و بار برای چهارپایان استفاده میشه، نه برای انسان. انسان بند و بار نداره، ارزش و چهارچوب داره. 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بنده ی حقیر ۱۳ سالگی نامزد کردم و الان ۱۸ سالمه و دارم به همش میزنم ...

خانواده ی طرف مقابل فامیل درجه یک بودن مثلا و کلا اساس رابطه ی ما پوچ بود ...

چون من بچه بودم و اونم ۱۰ سال ازم بزرگتر بود و کلا رابطه ای که وجود داشت یک طرفه و از جانب اون آقا بود ...

در موردش تاپیک زدم ، دوست داشتید بخونید :) 

لازم به ذکره که کودک همسری و یا پدوفیلیسم زمانی اتفاق میوفته که دو طرف درکی از ازدواج نداشته باشن و یا اصلا راضی به ازدواج نباشن ...

ولی توی خیلی از شهر های ایران و حتی مناطق مختلف ، بچه ها به زیر و روی یک زندگی اگاه میشن و زود به بلوغ فکری و جسمی میرسن ...

2731

تو بعضی نقاط کشور این امر رایجی هست متاسفانه، نه به اونجا ،نه به اینجا که  دخترو پسرهای  ۳۵،۶ ساله قصد ازدواج ندارن 

دختری از سادات هستم. بر دشمن مرتضی علی لعنت،ما بچه های مادر پهلو شکسته ایم. خیال کن که غزالم بیا و ضامن من شو💚🍃
اونا ک خوشبخت یا بدبخت دارن زندگیشونو میکنن چهارتا فضول سرشونو کردن ببخشید تو شلوار اینا که چرا زود ...

چون از الان پیشگیری نکنیم 

جامعه پر از افراد بی سواد !

میشه .. 

شما فضولی نکنید 

بزار من کنم که فرزند بچه من بتونه سن مناسب ازدواج کنه

موهایمان در جوانی سفید شد گفتند "ارثی" است راست میگفتند! ما"وارثان اضطراب تاریخ بودیم" ( با افرادی که شخصیت پایین دارند همکلام نمیشم)
عفت کلام داشته باشید

کار امثال این خانوم زشت تره که کسیو که وارد زندگی شده عقد شده رو ول نمیکنن میگن اشتباه کرده یا فلان حقو دیگه نداره و دیگه نمیتونه فلان کار کنه .گفتنش چ فایده ضمن اینکه از اساس غلطه و همش بستگی ب طرف مقابل داره

کاربری دست دو نفر👧

یک بار دفتر ثبت بودم 

مهریه ی دختری زمین بود

آقاهه سر دفتر گفت 

چون عروس زیر سن قانونی است

فعلا زمین را به اسم پدرش بزنید.

جالبه نه اجازه ی برداشت پول از حساب بانکی داشته باشی 

نه چیزی به نامت باشه 

نه اجاره ی رانندگی داشته باشی

نه اجازه ی رای دادن

ولی اجازه داری بری بزاد

چون از الان پیشگیری نکنیم  جامعه پر از افراد بی سواد ! میشه ..  شما فضولی نکنید  ...

چ پیشگیری اینجا مستقیم کسایی ک ازدواج کردن دارن مورد هجمه قرار میگیرن نه اونایی ک ازدواج نکردن شما دلسوزی جلو بچتو بگیر عقد نکنه نمیخواد فضول دختر عقد کرده باشی .

کاربری دست دو نفر👧