2733
2734

چرا امروز انقد درموردش تاپیک می‌زنن 

⚠️ اولین درس اقتصاد: منابع و امکانات محدودن. ⚠️ اولین درس سیاست: اولین درس اقتصاد رو نادیده بگیر‌. ⚠️ بند و بار برای چهارپایان استفاده میشه، نه برای انسان. انسان بند و بار نداره، ارزش و چهارچوب داره. 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

بیا مدارس جنوب تدریس کن تا عمق فاجعه رو دریابی 

کلاس ششمی متاهل 😭

فقط 42 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر بارداری نیست برای💃کاهش وزنه💃. 3خرداد 1403، 88 کیلو  ، هدف نهایی 1فروردین 1404، 70 کیلو. پیش به سوی موفقیت با ماهی دو کیلو کاهش وزن! 
جدی نگیر مال قدیمن

نه گلم مال الانن

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر بارداری نیست برای💃کاهش وزنه💃. 3خرداد 1403، 88 کیلو  ، هدف نهایی 1فروردین 1404، 70 کیلو. پیش به سوی موفقیت با ماهی دو کیلو کاهش وزن! 

چون هنوز مناطقی از کشور ما کودک همسری بشدت مرسوم و رایج هست 

من گاهی برای تحقیقات علمی بچه هام به روستاهای اطراف سفر کوتاه دارم و شاهد موج عظیمی از این ازدواج ها هستم 

و نکته جالب این قضایا اونجاست که خود بچه ها و خانواده ها با رضایت کامل اقدام میکنند 

اینطوری نیست که  بگیم تنها بچه ها به لحاظ بلوغ دچار عواطف کاذب شدن و بدون رضایت والدین اصرار به ازدواج دارند 

کاربران محترم:زمانی که تاپیک میزنم یعنی انتظار هر نوع اظهار نظری را دارم ،پس مشکلی با انتقادشما ندارم در صورتی که ادب کلامتون در تاپیکم رعایت بشه . ،،،،اما زمانی  که در تاپیک کاربران دیگه اظهار نظر دارم هرچند که تبادل نظر هست ، پاسخی که میذارم برای استارتر اون تاپیک هست اگر از کامنتم خوشتون اومد و ریپلای کردین خوشحال میشم اما اگر مطابق میلتون نبود لطف کنید بگذرید  چون چیزی که من کامنت گذاشتم دیدگاه من بوده و نسبت به منطق خودم پاسخ دادم پس تنها استارتر اون تاپیک حق انتقاد از کامنتم را دارند  در صورتی که صحبتم تضاد داشته باشد با عنوانشون اگر پاسخی از جانب من دریافت نکردین  دلیل بر این نیست که حق با شماست                                       ممنون از فهم و شعور شما 🤍

اونا ک خوشبخت یا بدبخت دارن زندگیشونو میکنن چهارتا فضول سرشونو کردن ببخشید تو شلوار اینا که چرا زود چرا اون چرا فلان به شما ها چه حالا ک ازدواج کردن بزارید زندگی کنن اه .یه مشت حال بهم زن دخالت گر  .اگ خوب باشن باهم ک دارن زندگی میکنن اگه نباشنم طلاق میگیرن فضولیش به شما چه اخه  .هرروز تاپیک میزنن و میگن نباید تبلیغ کنن تو سایت والا ینفر تاپیک نزده درموردش ولی شما ها ول نمیکنید  اکثرم مجرد سن بالا نخود اش شدن جامع هرو میخوان اصلاح کنن 

کاربری دست دو نفر👧
اونا ک خوشبخت یا بدبخت دارن زندگیشونو میکنن چهارتا فضول سرشونو کردن ببخشید تو شلوار اینا که چرا زود ...

عفت کلام داشته باشید

1
5
10
15
20
25
30
35
40