2733
2734

از اونجایی که پدرم اجازه نمیده بیرون بریم نمیتونم دکتر ببرمش 

یه هفته پریودش عقب افتاده 

ولی ۱۵ روز پیش مابین ترشحات سفید یه لخته خون قاطی شده بود به من گفت منم نمیدونم 

مشکل جدی هست؟

لطفا گذشته ی آدما رو تو سرشون نزنید ادم میتونه با وجود دارا بودن پدرش به نقطه ی نفرت از پدرش برسه بخاطر طرز فکر و محدودیتاش دست به ماهی فروشی بزنه تا رو پای خودش باشه ولی بارها شکست بخوره و تهش تسلیم بشه قضاوت کار خداس☝️ ادما رو با گذشتشون نرنجونید و فکر نکنید با این کارتون برنده شدید

تنبلی تخمدان داره یا بخاطر تغییرات اب و هوایی 

یک لیوان چای زعفرون بده

موهایمان در جوانی سفید شد گفتند "ارثی" است راست میگفتند! ما"وارثان اضطراب تاریخ بودیم" ( با افرادی که شخصیت پایین دارند همکلام نمیشم)
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نه 

اون لخته خون چی بوده میدونید

لطفا گذشته ی آدما رو تو سرشون نزنید ادم میتونه با وجود دارا بودن پدرش به نقطه ی نفرت از پدرش برسه بخاطر طرز فکر و محدودیتاش دست به ماهی فروشی بزنه تا رو پای خودش باشه ولی بارها شکست بخوره و تهش تسلیم بشه قضاوت کار خداس☝️ ادما رو با گذشتشون نرنجونید و فکر نکنید با این کارتون برنده شدید
2731

لکه بینی داشته

پیش میاد

یه دوست داشتم عین خواهرم بود 🥺اسمش دنیا²⁰همشهری آقا امام رضا 😍دلتنگشم ایشالا یه روز از همین روزها یه خبری ازش بهم برسه😮‍💨چشم انتظار خواهر گمشده🥺

۱۵ روز پیش احتمالا تاریخ تخمک گذاری بوده ی روند معمولی بین همه

حالا هم فک نکنم مشکلی باشه عقب افتادگی عادت ماهانه ی چیز عادیه بین خانم ها بعضیا هستن دیر یا زود میشن

گرمیجات بخوره زعفرون هم بخوره عادت میشه

اما ب مادرت بگو دکتر ببرش شاید کیستی چیزی داشته باشه

۱۵ روز پیش احتمالا تاریخ تخمک گذاری بوده ی روند معمولی بین همه حالا هم فک نکنم مشکلی باشه عقب افتاد ...

منم از ۵ اردیبشهت لکه بینی داشتم ببخشید همرا خون تا جمعه که پریود شدم ۵ روز هم عقب انداختم به نظرتون از چیه؟

برای تو که خدایی،خدای من تو بگو که استجابت کدامین دعای من سخت است؟؟😔
منم از ۵ اردیبشهت لکه بینی داشتم ببخشید همرا خون تا جمعه که پریود شدم ۵ روز هم عقب انداختم به نظرتون ...

کیست ی مشکل شایع بین زناعه همینطور تنبلی تخمدان

شاید لکه بینی قبل پریودی بوده شایدم خدایی نکرده اینایی ک گفتم

اما ترس نداشته باش پیش دکتر خوب بری معاینتون کنه سونوگرافی بگیره متوجه میشه

البته استرس ناراحتی کار سنگین انجام دادن باعث عقب افتادگی پریود میشه

کیست ی مشکل شایع بین زناعه همینطور تنبلی تخمدان شاید لکه بینی قبل پریودی بوده شایدم خدایی نکرده این ...

مرسی عزیزم

برای تو که خدایی،خدای من تو بگو که استجابت کدامین دعای من سخت است؟؟😔