2752
2734
االان این تاپیکش چه مشکلی داره که براش گزارش می‌زنی

عزیزم والا جنسیتشون آقا بود همین الان تاپیکشون ترکید .

ویرایش کردن.

اگر من رو توی یه تاپیک دیدی قضاوتم نکن😂من نسبت به موضوع اون تاپیک رفتار میکنم😂 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
من اسمم کجاش مردونس

چه ربطی داره؟؟؟ جنسیتت مرد بود تا ترکید تاپیکت رفتی ویرایش کردی.

خدا کنه زن باشی و زن نما نباشی 

پس اینایی که میگن از شوهرم متنفرم میخوام طلاق بگیرم کین ؟؟؟🙄🙄🙄

دقیقا چقدر ما شوهر تو این سایت لعنت کردیم وبد وبیراه گفتیم😂😂😂حالا همه گل وبلبل شدن البته خدارو شکر😍😍

خدایا آفریدی رایگان😍روزی دادی رایگان😍بیامرزرایگان❤توخدایی نه بازرگان......
عزیزم والا جنسیتشون آقا بود همین الان تاپیکشون ترکید . ویرایش کردن.

سوال من چیز دیگه‌ای بود گفتم این تاپیکی که الان براش گزارش زدی مشکلش چیه توش توهینی بهتون کرده حرف جنسی زده سخن بی‌ربط گفته شده تو تاپیکش دلیل گزارش زدنتون برای این تاپیک چیه

وقتی پیام دادی و جوابتوندادم بدون ترجیح دادم بامغززنگ زده ات  بحث نکنم چون فهمیدم با خوک نمیشه کشتی گرفت پس پیام ات بی جواب موند بدون از چیه ...
چه ربطی داره؟؟؟ جنسیتت مرد بود تا ترکید تاپیکت رفتی ویرایش کردی. خدا کنه زن باشی و زن نما نباشی& ...

بفرض مرد باشم چ ربطی داره؟ تاپیک توهین و مزاحمت نبست، اینجا همه بالغن ب کسی اهانت نمیشه

بفرض مرد باشم چ ربطی داره؟ تاپیک توهین و مزاحمت نبست، اینجا همه بالغن ب کسی اهانت نمیشه

گویا نه شما نه طرفدارات متوجه نمی‌شین.

هر تاپیکی دوست داری بزن .

سوال من چیز دیگه‌ای بود گفتم این تاپیکی که الان براش گزارش زدی مشکلش چیه توش توهینی بهتون کرده حرف ج ...

برای تاپیکش نزدم برای این زدم که جنسیتش آقا بود تا ترکید سریع ویرایش کرد. کاربر آقا داره زن نما بازی در میاره.

شما چرا کاسه داغ تر از آش شدی؟

دیگ ریپلای نزن حوصله‌ بحث ندارم به طرفداریت ادامه بده موفق باشی 

برای تاپیکش نزدم برای این زدم که جنسیتش آقا بود تا ترکید سریع ویرایش کرد. کاربر آقا داره زن نما بازی ...

😂😂😂🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

توام 

وقتی پیام دادی و جوابتوندادم بدون ترجیح دادم بامغززنگ زده ات  بحث نکنم چون فهمیدم با خوک نمیشه کشتی گرفت پس پیام ات بی جواب موند بدون از چیه ...
برای تاپیکش نزدم برای این زدم که جنسیتش آقا بود تا ترکید سریع ویرایش کرد. کاربر آقا داره زن نما بازی ...

سایت اجازه ثبت‌نام ب کاربر آقا میده وگرنه فقط ی گزینه داشت! سوالاتی ک پرسیدم برام مهمن و توهینی نشده ب کسی 

نه ساله باهمیم 

میبینمشون این قلبم یه جوری میزنه انگار میخواد از سینه ام بیاد بیرون

بله  پروفایل خودمم        اسم کاربری من اسم یه تناقض هست که اسمش رو از فیلسوف فرانسوی آقای ژان بوریدان گرفته.به موقعیتی میگن که فرد بین دو انتخاب عقلانی یا عقلایی گیر میکنه و غالبا انقده بین انتخاب ها تعلل میکنه که هر دو فرصت از دست میره . همه ما توی زندگی بارها توی این موقعیت بوده ایم و تجربه اش کرده ایم.