2733
2734

من چیزی به ذهنم نمیرسه از دیروز صبح باهام قهره😒😂

اگه حس کردین نیاز به صحبت دارین و میخواین با کسی حرف بزنید رو من حساب کنید ، خوشحال میشم تو موقع غم و ناراحتی گوش شنواتون باشم ..🫂🦋

رو تو بر نگردون ازم نگیر نگا تو

دلم یه نارنگی پوست پوست شده ست هندونه سفیده،دلم چای سرد شده ست،ته دیگ سوخته ست،خورشت ته گرفته ست،دلم خرمالوی نارسه، لیمو شیرین تلخه،دلم ذوق کور شده ست،نمره ۹.۷۵عه دلم کفش سفید مورد علاقه گلی مه که گِلی شده دلم غروب جمعه ست... انگار بالش ندارم،انگار پیتزام سس نداره،انگار سیب زمینی سرخ کردم نمک نداره،انگار نور خورشید اتاقمو نمیگیره،انگار نوار کاستم رو دستگاه نمیخونه،انگار بهار نارنجام بو نمیدن انگار هدفون ام روشن میشه ولی صدایی ازش در نمیاد انگار نقاشیم رنگ نداره....
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

رو تو بر نگردون ازم نگیر نگا تو

😂😂😂

اگه حس کردین نیاز به صحبت دارین و میخواین با کسی حرف بزنید رو من حساب کنید ، خوشحال میشم تو موقع غم و ناراحتی گوش شنواتون باشم ..🫂🦋
2731
بنویس آشتی میکنی یا آشتی کنم؟

با این اشتی نمیکنه خیر سرش😒😂

یکم عشو وواینا بیا جلوش

خب بلد نیستم چجوریییی

با این اشتی نمیکنه خیر سرش😒😂

ببین خواهش میکنم عشقولانش نکن

بنداز رو مسخره بازی

باور کن بهتر جواب میده

شرایط اخلاقیش چطوره ؟ تا بهتر بشه راهنمایی کرد

تنــــــــــــــها کسی که میتواند ما را به خاک سیاه بنشاند ... یک دوست بسیار قابل اعتماد است  
ببین خواهش میکنم عشقولانش نکن بنداز رو مسخره بازی باور کن بهتر جواب میده شرایط اخلاقیش چطوره ؟ تا ...

یکم مغروره ولی خیلیییی لجبازه ‌. وقتی قهر کنه با پا پس میزنه با دست پیش میکشه . یعنی اصلا مثل قبل با آدم حرف نمیزنه ولی میگه چیزی نیست

تخصص من تو شوهره 😎 دوس پسر رو نباید پررو کرد

حالا این یه موردو فک کن شوهره راهنمایی کن 🥲😂

والا چی بگم .... مگه ظرافت خانمی نداری؟؟؟؟؟؟؟

از این سیاست های خانومانه و عشوه که میگن بلد نیستم بخدا🥲😂