2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731

سکه پارسیان حتی با ۳۰۰ هزار تومن 

قرعه کشی خانوادگی هم چندتا داریم  

طلاهای که طی چند سال خریدم رو میذارم بانک وام میگیرم و دوباره طلا میخرم و….

شاید هم نظر نباشیم ، ولی هم وطنیم، هم جنسیم، و شاید همدرد پس همدیگر رو با احترام بدرقه کنیم.                                         

ديروز داشتم تو خبر انلاين ميخوندم امسال ركورد تورم در 50 سال گذشته شكسته ميشه . آخرين ركورد 49/5% بوده . يعني امسال تورم حد اقل 50% ميشه . يعني پس انداز كردن اشتباهه .تو صندوق هم بزاري 27% سود بگيري در واقع باز هم 23% ضرر كردي . ميگن طلاي خرد شده بگيري بهتره . بازم مشورت كن ببيني باپولت چي كار كني . ولي پس انداز نكن . 

چجوری وام میدن باطلا؟

نمی‌دونم الان شرایطش چطوره ولی من بیشتر از ۱۰ ساله حساب دارم 

تو بانک کارگشایی یه صندوق امانات میگیرین و فقط طلای ساخته شده قبول میکنن به ازای هر صد گرم طلا یه مبلغی وام میدن و با درصد های مختلف پس میگیرن 

اجاره صندوق امانات هم سالیانه جداست

ضمانت هم همون طلاهای داخل بانک هست 

شاید هم نظر نباشیم ، ولی هم وطنیم، هم جنسیم، و شاید همدرد پس همدیگر رو با احترام بدرقه کنیم.                                         
ای بابا🤦🏻‍♀️هیچکاریم نمیشه کرد که

همينه كه مردم همه موندن چي كار كنن . در مورد طلاي خرد شده با كاربرها مشورت كن . كاربرهاي نيني سايت تو اين مسائل خيلي مشورت هاي خوبي ميدن . ولي نه همه شون . خيلياشون دهه 80 ي هستن و تجربه زيادي تو اين مسال اقتصادي ندارن . ولي بعضياشون تو اقتصاد واقعا اعجوبه ن . 

2706