2733
2734

ای کاش یه روزی دانشمندا یه دارو یا یه چیزی برای لرزش دست درست کنن خسته شدم از بس اطرافیانم بهم گفتن چرا دستات میلرزه خب منکه خنگ نیستم میدونم آخه چرا داری میگی دستات میلرزه

همش استرس میگیرم که یه وقت کسی نبینه ولی جالب اینجاس وقتی دستام یخ می کرد و میلرزید دوستم دستامو سفت می‌گرفت آروم میشد🌺❤️

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731

دوسین (سیاه دانه با عسل )بعد نیست ولی باید با داروگیاهی ها مشورت کنید 

ببخشید و چشم بپوشید آیا دوست ندارید خدا شمارا ببخشد؟و خداوند بسیار آمرزنده و مهربان است (سوره نور آیه 22)

منم 18سالمه دستام به شدت میلرزه هر کی میبینه میگه

خواب زن چپه❌ خواب ظن چپه✔️......................گرگ باران دیده❌گرگ بالان دیده ✔️.................اول التماس میکنه بیاد تو زندگیت یه عالمه تلاش میکنه دوسش داشته باشی،عاشق که شدی میره و میگه منطقی باش ما به درد هم نمی خوریم 

عزیزم داروش هست برو دکتر بهت میده دیگه اذیتم نمیشی

تمام نوشته های این کاربری برای پسرمه…❤️🍃بهترین روز زندگی من ۱/۱/۱۴۰۱ روز تولد تو بود آرسام کوچولوی من..خدایا شکرت بابت همه چیز 🌱✨
دارو داره اسم مریصیش پارکینسون و دارو داره 

نه بابا جوونه

خواب زن چپه❌ خواب ظن چپه✔️......................گرگ باران دیده❌گرگ بالان دیده ✔️.................اول التماس میکنه بیاد تو زندگیت یه عالمه تلاش میکنه دوسش داشته باشی،عاشق که شدی میره و میگه منطقی باش ما به درد هم نمی خوریم