2733
2734
عنوان

یکی از دوستام یه کار عجیب کرده

140 بازدید | 3 پست

یکی از دوستای صمیمیم یه کار عجیب کرده 

این دوست من خانواده ی به شدت مذهبی و متعصبی داره خودشم باحجاب هست البته چادری نیست خیلی هم دختر مهربون و صاف و ساده ای هست 

بچه ها من از نظر ظاهری خیلی قرتی ام(جلف نیستم)

ولی از نظر باطنی به شدت آدم مقیدی هستم و با وجود تمام ویژگی هایی که دارم تا به حال دوست پسر نداشتم حتی انگشت یه پسرم بهم نخورده بخدا وحشت میکنم از اینکار 

راستش دوتا دوستای من چندباری البته یک سال به قبل 

به من میگفتن تو موهات و میندازی بیرون موهات بلنده قشنگه و اینا میدونی چندنفر نگاه میکنن دلشون میخواد گناه میکنی و اینا.... 

بچه ها دوروز پیش یکی از دوستام که مذهبی تره بالاتر نوشتم زنگ زد بیا خونمون ببینمت و اینا منم رفتم اون یکی دوستمم بود بچه ها یه چیزی گفت که من چند روزه رو حالت هنگم گفتش یکی از ... بهش پیشنهاد دوستی داده اینم قبول کرده بعد کلا دوهفته باهم دوست بودن بعد تو اون دوهفته ۵ بار همو دیدن و کلا بوس و بغل و اینا روز آخر که پسره ازش میخواد با دستش.... که این دوستم باهاش کات میکنه بعد میگفتم آخه یعنی چی عاشق شدی یهو میگفت نه همینطوری خواستم تجربه کنم بوس و بغلم عادیه🥲اون یکی دوستمم که میدونستم دوست پسر داره ولی نمیدونستم کاری کرده میگفت ما تو این همه سال دوستی فقط یکبار همو بوس کردیم همین 

بچه ها بخدا باورم نمیشه در آن واحد هم هنگ کردم هم ناراحت شدم هم متاسف... 

بخدا اگه میگفت عاشق شدم و اینا هضم میکردم ولی میگه خواستم تجربه کنم بوس و بغل عادیه 

میدونید یه طوریم خودمم نمیدونم دقیق میخوام چی بگم ولی اینا به من میگفتن تو موهات بیرونه!!!! یه پسر لمسش کرده و این عادیه🥲و بعد با تمام افتخار میگن ما دخترای پاکی هستیم که ... الان همه ی دخترا ... 

یا من املم و واقعا این روابط برام غیر قابل درکه یا اونا... 

نمیدونم چیبگم

بچه ها من اون روز داشتم براشون تعریف میکردم که فیلم بی بدن و دیدم اینطوری اونطوری بعد دوستش چیکار کرده بعد دوست صمیمیمممممم ۲۴ باهمیم برگشت گفت آره مثلا من هیچ وقت با شما کویر نمیرم😂

میدونید چیه متعجبم آخه با چه اعتماد بنفسی... اونی که باید نگران باشه منم 

راستش حالم خرابه بهترین دوستام که فکر میکردم عین گا می‌مونن و .... اینکارا رو کردن حالمو خراب میکنه 

بچه ها من دوستای زیادی دارم که واقعا دوسشون هم دارم و خیلی هاشون دوست پسرم دارن و اصلا تظاهر نمیکنن میدونید چیمیگم...

از رو طاهر ادما نمیشه قضاوت کرد منم تو دوران دبیرستان دوست خواهرم چادری بود خانواده فوق‌العاده مقیدی داشت ولی ماشالااا خودش زیر چادر هزار کار میکرد منم یلدمه اونموقع که از زبون خودش شنیدم باورم نمیشد چون با باورهام خیلی فرق داشت چیزی که میدیدم 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

از رو طاهر ادما نمیشه قضاوت کرد منم تو دوران دبیرستان دوست خواهرم چادری بود خانواده فوق‌العاده مقیدی ...

مامانم همیشه میگه از ظاهر نمیشه قضاوت کرد ولی نمیتونستم حرفشو درک کنم الان کامل متوجه شدم چیمیگه

2731