2733
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

منم اینطور بودم همیشه مدتی هست ناز کسی رو نمی کشم دایره دوستام داره کوچیک و کوچیک تر میشه 🙂

هیچ کس اونقدر بی گناه نیست                               که بتونه زندگی دیگران رو قضاوت کنه                    پس سکوت لطفا…🖤اگه این رو میبینی میشه برای قبولیم تو کنکور دعا کنی🩷خدا صد برابر دعات رو بهت برگردونه❤️

مهرطلبی یا مهربونی؟اخه این دوتا خیلی باهم فرق دارن

بی فرهنگ ها خیلی متنوعند یکی حمام نمیکند یکی زباله میریزد یکی آلودگی صوتی ایجاد میکند یکی پروفایل و امضای سرتاسر توهین میگذارد  ولی همه یک وجه مشترک دارند آن ها "کتاب "نمیخوانند ......

این سوالیه که یک ساعته دارم از خودم می پرسم 

همیشه هرجا میرم هرکار می کنم هر خوشی و تفریحی رو دوست دارم با بقیه شریک باشم اما انگار داره برای بعضیا سوتفاهم درست میشه 

الان زنگ زدم یه بنده خدایی رو ببرم باغمون همچین با عشوه و ادا گفت باشه کار دارم ولی به خاطر تو میام 

حالا طرف از خداشه ها وای اینجوری جواب میده

می خوام زنگ بزم بگم عزیزم کنسله نمیرم اینهفته

یا مثلا همیشه هر چند وقت یه بار زنگ می زنم با دوستام و خانواده احوالپرسی می کنم اما انگار شده وظیفه من اونا اصلا زنگ نمی زنن

تا حالا شده حس کنی خدا داره پا به پات اشک می ریزه؟اون موقعی که حاجتی داری و به صلاحت نیست و بی تابی می کنی میگی خدایا آخه چرا؟خدا برای غصه خوردنت برای عجول بودنت برای بی تابیت پا به پات اشک می ریزه . من این لحظه رو حس کردم 💛🧡❤
مهرطلبی یا مهربونی؟اخه این دوتا خیلی باهم فرق دارن

میشه اگه می دونی فرقشو بگی 

می خوام بدونم مهرطلبم یا مهربون؟

تا حالا شده حس کنی خدا داره پا به پات اشک می ریزه؟اون موقعی که حاجتی داری و به صلاحت نیست و بی تابی می کنی میگی خدایا آخه چرا؟خدا برای غصه خوردنت برای عجول بودنت برای بی تابیت پا به پات اشک می ریزه . من این لحظه رو حس کردم 💛🧡❤
میشه اگه می دونی فرقشو بگی  می خوام بدونم مهرطلبم یا مهربون؟

چرا نشه عزیزم 

مهرطلب یعنی شما حاصری به خودت و حتی خانوادت صدمه بزنی تا تایید و توجه یک فرد سمی یا حتی یه فرد غریبه رو جلب کنی 

مثل بعصی مردا که برای عریبه ها هزار تا کار میکنن برای بچشون میگن نه !!

مهربون یعنی تا حد معقول  به خودت فشار میاری تا عزیزاتو خوشحال کنی مثل پدرایی که دوشیفت کار میکنن

بی فرهنگ ها خیلی متنوعند یکی حمام نمیکند یکی زباله میریزد یکی آلودگی صوتی ایجاد میکند یکی پروفایل و امضای سرتاسر توهین میگذارد  ولی همه یک وجه مشترک دارند آن ها "کتاب "نمیخوانند ......
چرا نشه عزیزم  مهرطلب یعنی شما حاصری به خودت و حتی خانوادت صدمه بزنی تا تایید و توجه یک فرد سم ...

من فقط دوست دارم همه تو شادی و خوشیم شریک باشن حتی وقتی سفر میرم همش فکرم مشغوله که کسی دلش نخواسته باشه همیشه هرکار می خوام بکنم به فکر دیگرانم و این خیلی آزارم میده باعث میشه از هیچی لذت نبرم و جالبه با اینکه همیشه به همه محبت می کنم درون خودم به شدت تنهام وقتی احتیاج دارم یکی باشه که حالمو خوب کنه هیچکس نیست