2733
2734

احساس میکنم چیزی غیر گوشی نیست و کلا افسرده میشم ولی از طرفی ایشون میگن نمیتونی مدیریت کنی نظر شما چیه ؟

برعکس من گوشی دستم نباشه افسرده میشم 

چون میبینم همه موبایل دارن بجز من!

این وسط حوصله ام سر میره خب میشم افسرده

موهایمان در جوانی سفید شد گفتند "ارثی" است راست میگفتند! ما"وارثان اضطراب تاریخ بودیم" ( با افرادی که شخصیت پایین دارند همکلام نمیشم)
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

مدرست کن ولی گوشی رو کلا کنار نزار راه حل افراطی بیشتر آدمو ترغیب میکنه

از کاربرای قدیمی هستم بارها تعلیق شدم اگه با من مخالفین ریپلای نزنین حوصله بحث الکی ندارم مخاطبم فقط استارتره     مردا ریپلای نکنن جواب نمیدم ❌🚫                  
2731

نه افسرده نمیشن 

بهترین کار ممکن مگه قدیم چیکار میکردن 

برای آینده ش لازمه 

الزاما هر نظری محترم نیست، نظر و تفکر داعشی ها و نازی ها محترم نیست، اساسا احترام برای نظر نیست، نظرات یا معتبر هستند یا معتبر نیستند، یا اگر بخواییم مبتلا به نگاه سیاه و سفید نشیم و تقسیم بندی خودی و غیرخودی توی ذهن مون شکل نگیره که نظر خودی معتبر و غیرخودی نامعبتره؛ میگیم هر نظری به درجاتی معتبره. احترام مال صاحب نظره، پس آدما محترمن ولی نظرات الزاما محترم نیستن، نظرات یا معتبرن یا معتبر نیستن، یا درجاتی از اعتبار رو دارن🙌. البته گاها ممکنه خودم مبتلا به همون دیدگاه سیاه و سفید یا خودی و غیرخودی بشم 😕🤦🏻‍♀️. ممنون میشم برای حاجتم صلوات بفرستین 🙏🏻🩷
برعکس من گوشی دستم نباشه افسرده میشم  چون میبینم همه موبایل دارن بجز من! این وسط حوصله ام سر ...

منم همینو میگم ، میگم چیز دیگه ای نیست ولی ایشون میگن از دستت در میره موندم چه کنم

نه افسرده نمیشن  بهترین کار ممکن مگه قدیم چیکار میکردن  برای آینده ش لازمه

واقعا قدیم چی‌کار میکردن🤔 شاید گرونی نبوده خانواده همه با دل خوش کنار هم بودن الان هیچ حوصله نداره حرف بزنه نمیدونم باز

واقعا قدیم چی‌کار میکردن🤔 شاید گرونی نبوده خانواده همه با دل خوش کنار هم بودن الان هیچ حوصله نداره ...

گوشی رو ازش بگیرید ولی به جاش حتما براش تفریح بذارید 

ببریدش بیرون، خوش بگذرونه 

واقعا گوشی سَمههه

الزاما هر نظری محترم نیست، نظر و تفکر داعشی ها و نازی ها محترم نیست، اساسا احترام برای نظر نیست، نظرات یا معتبر هستند یا معتبر نیستند، یا اگر بخواییم مبتلا به نگاه سیاه و سفید نشیم و تقسیم بندی خودی و غیرخودی توی ذهن مون شکل نگیره که نظر خودی معتبر و غیرخودی نامعبتره؛ میگیم هر نظری به درجاتی معتبره. احترام مال صاحب نظره، پس آدما محترمن ولی نظرات الزاما محترم نیستن، نظرات یا معتبرن یا معتبر نیستن، یا درجاتی از اعتبار رو دارن🙌. البته گاها ممکنه خودم مبتلا به همون دیدگاه سیاه و سفید یا خودی و غیرخودی بشم 😕🤦🏻‍♀️. ممنون میشم برای حاجتم صلوات بفرستین 🙏🏻🩷