2733
2734
عنوان

مجردایی که بالای ۳۰ هستن و خیلی حس بی کسی و تنهایی میکنن...

| مشاهده متن کامل بحث + 5217 بازدید | 244 پست
نه فقط ازدواج نیس مشکلات زیادی رو پشت سرگذاشتم که بابتشون هربار قلبم مچاله شده، ولی بدترینش همون شکس ...

میدونی خدا چرا یسریا رو خوشبخت میکنه که شاید شاید ازنظر ماها لیاقت ندارن بخاطر زخم زبونایی که بهشون زده شده.ودلشون بدجور شکسته شده دارم میگم یسریا توجه کن..دلت شکسته تحقیرت کرده‌.خدا جواب دل شکسته ی تورو باخوشبختیت به اونطرف ثابت میکنه.دوم ما ادما صبور نیستیم ولت کرد دلتوشکست شک نکن خدا جواب اونم میده ماها عجولیم میگیم همون موقع باید تاوان پس بده نه عزیزم میچرخه میچرخونه جواب اونم‌ میده 

اللهم عجل الولیک الفرج💚

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چرا گذشته عزیزم الان قدیم نیست بیشتر پسرا اطرافم 35 تا 40 هستند و مجرد خیلی‌ها بالای 30 رفتن اطرافم ...

من میخواستم با چهره جوون و شادابم لباس عروس تنم کنم که خدا لاهمه دعاهام هیچ گشایشی نکرد

کاش از سوی خدا صبر اضافی برسد...💔
نه فقط ازدواج نیس مشکلات زیادی رو پشت سرگذاشتم که بابتشون هربار قلبم مچاله شده، ولی بدترینش همون شکس ...

باهاش دوست بودی؟؟؟اگه از من میشنوی زیاد وارد روابطی که معلوم نیست تهش چی میشه نرو.چون خودت ضربه میخوری

اللهم عجل الولیک الفرج💚
2731
میفهمم منم دقیقاً یه جاهایی عین توام،خانواده منم سختگیرن و هرکاری رو نمیپسندن ولی میخوام از یه جاشرو ...

نه فداتشم واسه من جز مرگ بخدا هیچ راهی ندارم

کلا بدشونم میاد برم جایی مشغوول ذهنشون مریضه من ی خواهر داذم متولد60ذهنش شدید مریضه و بیمار مسمومشون میکنه

اون پر رشون میکنه

میدونی خدا چرا یسریا رو خوشبخت میکنه که شاید شاید ازنظر ماها لیاقت ندارن بخاطر زخم زبونایی که بهشون ...

خدا چیو ثابت میکنه فعلاً که اون خوشبخته و به هرچی خواسته رسیده من پارسال نامزد کردم اونم مجبورشدم بهم بزنم،چی بدتر ازاین؟میدونم که باشنیدن اینا خیلی خوشحال شده،انگار خدا میخواد منو دق بده

باهاش دوست بودی؟؟؟اگه از من میشنوی زیاد وارد روابطی که معلوم نیست تهش چی میشه نرو.چون خودت ضربه میخو ...

میدونم ودیگه اینکارو نمیکنم💔چون جز دلشکستگی برام هیچی نداشته این دوستیا

نه فداتشم واسه من جز مرگ بخدا هیچ راهی ندارم کلا بدشونم میاد برم جایی مشغوول ذهنشون مریضه من ی خواه ...

خواهرت متاهله؟چقدربدکه از خواهر هم آدم شانس نیاره🤦‍♀باهاش قطع ارتباط کن وقتی میاد تحویلش نگیر قهرباش اصلاً

من متاهلم ولی صبح تاشب تنهام ،خیلی فرقش نیست به ماهایی که خدا بچه نمیده اینم میشه یه غصه

باز تو از ما مجردها وضعت بهتره 

خیلی سخته نه شوهری نه بچه ای 

بی کسی آدمو به خودک.شی میرسونه

کاربری دست دو نفره
من بعضی وقتا دلم میخاد فقط بمیرم. انقدم درون گرام که هیچ جمع دوستانه ای نمیتونم برم. بیرونم برام مثل ...

به شهدا توسل کردی که واسطه بشن برات؟

آقایون به هیچ وجهه در تاپیک های بنده حضور نداشته باشند کامنت نذارند لایک نکنند ریپلای نکنند.در جایی ام کامنت میذارم اصلا لایک یاریپلای نکنید

نا امید نباشین من زن عموم تو ۳۳ سالگی و زن داییم که الان هم بارداره تو ۴۰ و خوردی سال ازدواج کردن خداروشکر الان خوبن حالشون ، 

🌳🌻«إِلَهِی کَیْفَ أَدْعُوکَ وَ أَنَا أَنَا وَ کَیْفَ أَقْطَعُ رَجَائِی مِنْکَ وَ أَنْتَ أَنْتَ إِلَهِی إِذَا لَمْ أَسْأَلْکَ فَتُعْطِیَنِی فَمَنْ ذَا الَّذِی أَسْأَلُهُ فَیُعْطِینِی إِلَهِی إِذَا لَمْ أَدْعُکَ [أَدْعُوکَ]فَتَسْتَجِیبَ لِی فَمَنْ ذَا الَّذِی أَدْعُوهُ فَیَسْتَجِیبُ لِی إِلَهِی إِذَا لَمْ أَتَضَرَّعْ إِلَیْکَ فَتَرْحَمَنِی فَمَنْ ذَا الَّذِی أَتَضَرَّعُ إِلَیْهِ فَیَرْحَمُنِی إِلَهِی فَکَمَا فَلَقْتَ الْبَحْرَ لِمُوسَی عَلَیْهِ السَّلامُ وَ نَجَّیْتَهُ أَسْأَلُکَ أَنْ تُصَلِّیَ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِهِ وَ أَنْ تُنَجِّیَنِی مِمَّا أَنَا فِیهِ وَ تُفَرِّجَ عَنِّی فَرَجاً عَاجِلاً غَیْرَ آجِلٍ بِفَضْلِکَ وَ رَحْمَتِکَ یَا أَرْحَمَ الرَّاحِمِینَ.»🌸☘️🌼
نا امید نباشین من زن عموم تو ۳۳ سالگی و زن داییم که الان هم بارداره تو ۴۰ و خوردی سال ازدواج کردن خد ...

همه چی به وقتش ارزش داره

ازدواج تو پیری دیگه ذوقی نداره

کاش از سوی خدا صبر اضافی برسد...💔