2733
2734

پیش کدوم دکتر رفتین؟ هزینش چقدر بود. زاهدان کدوم دکترش خوبه،؟؟ 

دستگاش چی بوده 

لیزر موهای زائد صورت رو میگم

تورو خدا جواب بدین 

خیلی ضروریه 

صورت دختر خالم داغون

سلااااام شیدااام دختری از دیار بلوچستان، عاشق شهرم هستم، اینجا باهمه دوستم، کاربری قدیمی هستم، آقا وخانوم، همه باید بهم احترام بزارن... اینجا فضای دوستانه هستش،سعی کنیم مشکلات هم دیگرو حل کنیم،،، مممنون😍😍😍♥♥♥

صورت تحت هیچ شرایطی جواب نمیده ، پیش ۳ تا دکتر و ۴ تا کلینیک رفتم هیچی واسه صورت جواب نمیده حتی بدتر هم میشه

ممنون میشم برای سلامتی والدینم صلوات بفرستید التماس دعا دارم ازتون غریبم و دلم تنگه  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
صورت تحت هیچ شرایطی جواب نمیده ، پیش ۳ تا دکتر و ۴ تا کلینیک رفتم هیچی واسه صورت جواب نمیده حتی بدتر ...

اصلا جواب نمیده؟؟ 

ی درصدم کم نشده؟؟ 

سلااااام شیدااام دختری از دیار بلوچستان، عاشق شهرم هستم، اینجا باهمه دوستم، کاربری قدیمی هستم، آقا وخانوم، همه باید بهم احترام بزارن... اینجا فضای دوستانه هستش،سعی کنیم مشکلات هم دیگرو حل کنیم،،، مممنون😍😍😍♥♥♥
سلام عزیزم بهتره صورت رو لیزر نکنی چون برعکس جواب میده موها کلفت و سیاه میشه 

خب موهای هرمونی عزیزم 

سیاه هستن؟ خودشون

اصلا جواب نمیده؟؟  ی درصدم کم نشده؟؟

اصلااا جواب نمیده حتی شاید پر تر هم بشه چون کر کی هست ، بعد لیزر باید با تیغ بزنی کلفت میشه

ممنون میشم برای سلامتی والدینم صلوات بفرستید التماس دعا دارم ازتون غریبم و دلم تنگه  
عزیزم من سه سال ساله دارم‌میرم این‌وسط هر چند ماه ول میکنم باز دوباره ده‌ جلسه ۱۵ جلسه میرم‌ ولی نه ...

کم رنگ نشدن از حالت مشکی در اومدن؟ 

فقط ریش مردونه ها رو کم میکنه بپا بلای من سرت نیاد 

چه بلایی سرت اومد عزیزم؟؟ 

خب اونم موی هرمونی مردانه دارنه قسمت چونه 

وزیر چانه

عزیزم من سه سال ساله دارم‌میرم این‌وسط هر چند ماه ول میکنم باز دوباره ده‌ جلسه ۱۵ جلسه میرم‌ ولی نه ...

بنطرم جلسات لیزر تمومی نداره فقط پول میگیرن الکی و گول میزنن

خدایا تو را سپاس یاریم کن 
لطفا موهای صورتت و لیزر نکن داغون میشه 

چرا عزیزم فقط قسمت موهای زائد 

بقیه صورت مو ندارع

بنطرم جلسات لیزر تمومی نداره فقط پول میگیرن الکی و گول میزنن

حداقل یکم کم رنگ بشن 

خیلی زبر وسیاه هستن

من ماه پیش برا اولین بار صورتم رولیزر کردم موهامم کرکی بود

اصلا نیومده حتی یه تار مو😁

ولی نکن ۹۰ درصد جواب نمیده و بیشتر میشه

البته من بدنمم میرم الان تو شارژم

دستگاهمم نابلکس