2752
2734

نامزدم(عقدی) پزشکه فعلا طرحش رو میگذرونه

من دانشجوی شهری هستم و همسرم طرحش رو توی محل شهر تحصیلم انتخاب کرد تا بگذرونه 

باهم دنگی خونه رهن کردیم

نامزدم هیچ پولی بهم تعارف نمیکنه مثلا پول لباس آرایش رسیدگی و لیزر و…

اما هزینه ی خورد و خوراک تقریبا با اونه از وقتی که اومد پیشم

و چه بشه باهم بیرون بریم بگم وای مثلا فلان شال چقدر خوشگله و‌اونم بگه اگه میخوای بخر

یا هر چند وقت یه بار هدیه بخره به مناسبت ها

منم اصلا روم نمیشه درخواست چیزی کنم احساس میکنم خودم و خانواده م کوچیک میشیم

چند ماهی هست که میگه یه خرده حجم بگیر و منم چند باری ازش خواستم برام پروتئین وی بگیره 

هی به تعویق مینداخت و آخرین بار گفته سفارش دادم برات

ولی میدونم نداده

بنظرتون چند وقت دیگه بگم پروتئینم‌کی میرسه؟ یا اینکه کوچیک میشم و خودم بهتره بخرم؟؟

میخوام برم لیزر و شیدینگ لب و رنگ‌مو

همه اینا خرج دارن

نه من روی گرفتن هزینه دارم ازش

نه اون تعارف میکنه

جدای از بحث کمک خرج شدن، دوست دارم مرد برای زن طبق وسعش خرج کنه

چیکار کنم؟؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

دنگی خونه گرفتین😕😕

فقط 30 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
❤️میشه ازت خواهش کنم برام 🖤 1دونه یا هرچندتا دوست داری عزیزم 🖤برام  سوره کوثربخونی😢🌼🥰🖤 بِسْمِاللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِیم❤️إِنَّا أَعْطَیْنَاکَ الْکَوْثَرَ ﴿١❤️﴾ فَصَلِّ لِرَبِّکَ وَانْحَرْ ﴿❤️٢﴾ إِنَّ شَانِئَکَ هُوالأبْتَرُ ﴿❤️٣﴾                                            
2731

ازش بخواه دیگه همسرته خجالت نداره که 

❌درخواست دوستی ممنوع مخصوصا آقایون ❌    باید جانم هایش را درون ثبت احوال ثبت کند ک کسی هوس نکند ب نامش بزند🥺🧡 مامان ی دخترک مو فرفری لپ گلی ام ک ب سوسمار میگه سوسملک، ب مارمولک میگه مارگولک ب ممد قلی هم میگه مگگولی به نگهبان هم میگه نبهگان😂  اخه من نمیرمممم براش🥺⁦❤️⁩   ★🌙    •             ★       .           .    ★     •      .   ★       .   •   °    ★    .      ★     °   ★🌙   .  °     .    •   ★🌙   .   ★   .       .   •     ★     .        .  °            

بابای  منم مثل همسر شماست

ولی پدرم پزشک نیست داروسازه

هیچوقت بجز خوراک چیزی خرج نمیکنه 

مامانم واس ما خررج میکنه و خودش

موهایمان در جوانی سفید شد گفتند "ارثی" است راست میگفتند! ما"وارثان اضطراب تاریخ بودیم" ( با افرادی که شخصیت پایین دارند همکلام نمیشم)

عقد هستید هنوز

من توی دوران عقد از شوهرم پول و خرجی نگرفتم

خواهرم دنیا بی تو چقدر خالیست 🖤 #یه_نصیحت‌_دوستانه‌🤔 می‌دونی رفیق؛حقیقتش‌ اینه که هممون‌ یه روزی پیر میشیم‌...نه چهره‌ای که الان داریم برامون می‌مونه نه این بر و بازو‌ و هیکلی‌ که احیاناً به هم زدیم!☝️اون روزی که این سرمایه‌ها از دست بره، دیگه فقط خاطره‌هایی که باهاشون‌ ساختیم مهمه‌...👈 اینکه‌ هیکل و قیافه و از همه مهم‌تر دلمون رو برای چی گذاشتیم وسط ؟؟❌برای رابطه‌های نادرست؟❌برای آدمای نادرست؟❌برای کارای‌ نادرست؟چند ثانیه خودِ پیر‌ و از رنگ و رو افتاده‌‌مون رو تصور‌ کنیم؛ چی از دست دادیم تو این‌ سال‌ها...؟؟ درست زندگی کنیم،همونطور که خدا ازمون خواسته...
همینو بگو...لیزر و شیدینگ و زنگ😂

داداش منم طرحشو میگذرونه والا خرج خودسو به زور میده بابام کمکش میکنه.ایناوچی فکر میکنن.فکر میکنن دکتره رو گنج خوابیده تور پهن میکنن سریع

من از سال ۹۰ عضو بودم 😍 ❤کاربر جدید نیستما😉