2752
2734
عنوان

با این آدم پررو چی کار کنم

157 بازدید | 18 پست

ی هم اتقاقی ع..ن دارم از اواخر بهمن دماغشو عمل کرده تا الان هیچ کاری نمیکنه ی جارو هم حتی نمی‌کشه 

مگ ی جارو چ فشاری بهش میاره؟؟!!!

تا چند وقت بعد عمل نباید کاری کرد ؟؟؟؟؟.

قشنگ آزمون سواری میگیره 

میپاشه میخوره میری‌‌...نه همه رو ما جمع میکنیم 

کلا شخصیت سو استفاده گری داره 

میشه بگین تا چن وقت نباید جسم سنگین برداشت تا چن کیلو آدم مجازه؟

من بعد ۱۱روز رفتم سرکار الان اون هیچ منعی نداره چرا بش رو میدید

👈من 👉 آدمی هستم ک اخلاقمو با شعور طرف ست میکنم 🚫پس🚫 اگه یه وقت از اخلاقم ناراحت شدی یه نگاه به شعورت بنداز✌️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بعد یکی دوماه خوب میشه آدم این داره سواستفاده میکنه ازتون

بخوام از خودم بگم یکی که تا میاد خوشی کنه پس گردنی میخوره🙃بابابزرگای عزیزم.کی میشه بیام پیشتون و دوباره ببینمتون؟😔بزرگترین درسی که زندگی بهم داد این بود که هیچکی نمیتونه زندگیتو تغییر بده جز خودت!ای کاش میتونستم به گذشته برگردم و به خودم بگم فکر نکن یه مرد میتونه زندگیتو تغییر بده،پاشو زندگیتو بساز!💔هزاردفه مردم تا بتونم زندگی کنم ولی هردفه شکست خوردم.شاید مرگ واقعی بتونه بهم زندگی ببخشه🙂گاهی دلم میخواد بچه دار شم ولی همینکه یادم میفته خودم قربانی بی‌تجربگی پدر و مادرم شدم پشیمون میشم.دلم نمیخواد این حرفارو پشت سرشون بزنم ولی اینجا مینویسم که یادم بمونه تا وقتی شرایط درستی ندارم بچه دار نشم😔                                            
2731

والا من خودمم عمل کردم دوسال پیش ولی دکترم بهم گفت یکی دوماه رعایت کن سنگین بلند نکن سرتم خم نکن 

ولی خب اینجور نبود که هیچکاری نکنم 

ایشون دارن از شرایطشون سواستفاده میکنن نهایت دوماه رعایت 

ببین نهایت یک الی دوماه دوره نقاهت اون دیگ گشادشده کاری نمیکنه شما واقعا ببخشیدا بی عرضه هستین چرا ...

اخه خوابگاه ۶ نفریم این خودشو کنار کشیده میگه ودکتر گفته تا شش ماه کار نکنم😒

اخه خوابگاه ۶ نفریم این خودشو کنار کشیده میگه ودکتر گفته تا شش ماه کار نکنم😒

بگو غلط کردی بلندشو بریم پیش دکترت اازون بپرسیم کاراشونکنید خدایی این هم گشاده هم عقده ای

2706