2733
2734
عنوان

ناراحتی خانواده شوهر

| مشاهده متن کامل بحث + 1503 بازدید | 61 پست
قربونت برم خودتو اذیت نکن از حقت دفاع کن لازم ب بی ادبی هم نی با احترام از حقت دفاع کن اینجوری پیش ب ...

اخه نمیشه باهاش حرف زد ادم نامحترمیه و دلایلش منطقی نیست موندم چی کار کنم دیگه دوستندارم خونشون برم هیچکس باهم اینجوری برخورد نکرده بود تا حالا

و خدایی که در این نزدیکیست  

خدا شاهده چند شبه میرن خونه دوماد، قبلش برنامه میریزن ساعت چند بریم، چی بپوشیم و از این حرفا، جالبه اونجا هم پیش هم هستن وقتی بر می‌گردن انگار میخوان به طور غیرمستقیم به من بگن، میان برای همه تعریف می کنن که چقدر خوش گذشت و من اینقدر رقصیدم و فلان کار کردیم 

♥️ خدایی که من می شناسم دقیقا لحظه ای که انتظارشو نداری برات معجزه ای می فرسته که غرق شگفتی بشی... ♥️ خدایا شکرت 🤲🤲 (ماشاءالله لا حَولَ وَلا قُوَّةَ اِلّا باللّهِ العلیِّ العظیم ) ‌‌
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

الان اینقدر دلم گرفته نمی تونم با کسی درددل کنم خوابیدن دارم همین جور اشک می ریزم. حس می کنم تنهام 

♥️ خدایی که من می شناسم دقیقا لحظه ای که انتظارشو نداری برات معجزه ای می فرسته که غرق شگفتی بشی... ♥️ خدایا شکرت 🤲🤲 (ماشاءالله لا حَولَ وَلا قُوَّةَ اِلّا باللّهِ العلیِّ العظیم ) ‌‌
خدا شاهده چند شبه میرن خونه دوماد، قبلش برنامه میریزن ساعت چند بریم، چی بپوشیم و از این حرفا، جالبه ...

از اون گروه بیا بیرون 

وقتی تو مهمونیاشون به تو نمیگن تو گروهشون هم نباش 

2731
اوه اوه چ خاله زنکیه ...منم جدیدا بدم میاد از اخلاقش ولی در این حد نیست .بقیه بم نمیگن کار کن اون مد ...

مال من از اینام بدتره فکر کن به من میگه بدم چون میگم پسرم دستشو تو دهنش نکنه! یا دوستندارم تو کوچه بازی کنه تو همه چیمون دخالت میکنه و اخلاقای بد پسرشو میندازه گردن من یا حتی از کار اخراج شدنای پسرشو!

هر چی من میگم خب طرف به جای زنگ زدن به شما، به خود من زنگ میزد و معذرت می خواست اونا بیشتر از اون حمایت می کنن که آدم نباید غرور داشته باشه. حالا مگه چی شده 

اخه نمیشه باهاش حرف زد ادم نامحترمیه و دلایلش منطقی نیست موندم چی کار کنم دیگه دوستندارم خونشون برم ...

کمتر رفت و آمد کن اگه بچه داری اون و بهونه کن 

👈من 👉 آدمی هستم ک اخلاقمو با شعور طرف ست میکنم 🚫پس🚫 اگه یه وقت از اخلاقم ناراحت شدی یه نگاه به شعورت بنداز✌️
الان اینقدر دلم گرفته نمی تونم با کسی درددل کنم خوابیدن دارم همین جور اشک می ریزم. حس می کنم تنهام&n ...

اشک نریز ،حالا که برای معذرت خواهی هم به خودت زنگ نزده بازم ،نرو مجلسشون تا بفهمن مثل ادم بابد دعوت کنن مهموناشونو

فقط 5 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
الان اینقدر دلم گرفته نمی تونم با کسی درددل کنم خوابیدن دارم همین جور اشک می ریزم. حس می کنم تنهام&n ...

درکت میکنم اما قوی باش و نزار  ناراحتت کنن 

من خودم تو شهر غریبم و تنها جاریام با خانواده های خودشونن و خواهرشوهرام جمعه ها با هم میرن بیرون و من و بچم همش تنهاییم دلم میگیره اما مهم نیست 

از گروهشون بیا بیرون. اگه زنگ یا پیام دادن که چرا از گروه بیرون اومدی بگو دیدم گروه خانوادگیه جای من نیست. هرکی هم گفت تو خانواده مایی بگو اگر جزو خانواده بودیم که شما از مهمونی و بزن و برقصتون بدون ما تعریف نمیکردین براتون مهم بود نبودن ما تو جمع

مال من از اینام بدتره فکر کن به من میگه بدم چون میگم پسرم دستشو تو دهنش نکنه! یا دوستندارم تو کوچه ب ...

ولش کنبابا بره گم شه محل نزار بشون ‌ومن دیروز بعد دوروز ک نرفته بودم فقط دوروز!رفتم اونجا ولیپدرشوهرم سر کار بود زنگ زده بود ب مادرشوهرم اونم گفت ک من اونجام بعد در اومده میگه چ عجب تشریف اورد با کنایه هاا متنفرشدم ازش

یک قاتل درپی کشتن من است،گاهی او را در آینه میبینم:
ولش کنبابا بره گم شه محل نزار بشون ‌ومن دیروز بعد دوروز ک نرفته بودم فقط دوروز!رفتم اونجا ولیپد ...

اوه پدرشوهر تو بازم شرف داره پیش پدرشوهر من

اوه پدرشوهر تو بازم شرف داره پیش پدرشوهر من

ارهدر این حدم بد نیس اما من قبلا خیلی دوسش داشتم اینجوری میگه بدم میاد ازش😑💔

تو پیششون زندگی میکنی؟ب اون چه تربیت بچه

یک قاتل درپی کشتن من است،گاهی او را در آینه میبینم: