2733
2734
عنوان

رشد قد

174 بازدید | 27 پست

۱۵۶ هستم از دوازده سالگی پری شدم امروز رفتیم دکتر غدد گفت نهایتا ۳سانت بلند شی راه نیست بیشتر بلند بشم

۱۴ سالمه

بُكْمٌ عُمْيٌ فَهُمْ لَا يَرْجِعُونَ   سوره بقره آیه ۱۸                       ((لا إِلهَ إِلَّا أَنْتَ سُبْحانَک إِنِّی کنْتُ مِنَ الظَّالِمِینَ))                  خدا همیشه با منه.                                                         کاربری دست ۳ نفره

سفیده تخم مرغ بخور ال ارزین و کلسیم و اهن بخور تحقیق کن مار خوب بخر 

دلم پر از غمه ولی با یه صلوات برای بچم و زندگیمو نورانی کنید،دلیل صلوات انحراف چشم بچمه دوسالشه،خدایا معجزه ای این بچرو دادی خودتم خوبش کن،زندگی با یه شوهر پارانوئیدی سخته ولی من باید بجنگم برای آینده بچم هیچ چیز مهم تر از بچم نیست.دوستم @هناسه۱۳۷۳.نمیام اینحا چون گوشی ندارم دلتنگ دوری از روژینم

شربت يا قرص پلارژين من شنيدم ولي امتحان نكردم

يدونه صلوات براي سلامتي پدر و مادر و برادرودخترم بفرستيد،يدونه ديگم براي بهتر شدن اخلاق شوهرم برام ميفرستيد واقعا ممنونم خير ببينيد😢اللهم عجل الوليك الفرج،اللهم صلي علي محمد وال محمد وعجل فرجهم
2731

اوکیع دیگه 

گوگولی و دوست داشتنی🥺🙌🏻🤍

لایک نکنید،، راجب کنکور انسانی و انتخاب رشته فرهنگیان و.. سوالی بود در خدمتم🤍✨.... سیل اومد هر چی رویا جمع کردم با خودش برد؛ 🙃✨

نا امیدنشو، ورزشای کششی کار کن، مکمل بخور که چیزی تو بدنت کم و کسر نباشه، اگر بتونی بدویی و طناب بزنی یا سعی کنی خیلی بلند بپری، مطمئنم باش رشد می‌کنی ( اگر هر روز مرتب انجام بدی)

من از ۱۴ به بعد ۳-۴ سانت رشد کردم با اینکه هیچکدوم از اینارو هم انجام ندادم

نشد که بشه..
من ۱۱ سالگی شدم الان که ۱۶ سالمه از ۱۴۷شدم ۱۶۰ رشد میکنی ما ژنمون هم خوب نبود اما هنوز دارم رشد میکن ...

من ژن پدریم خیلی بلندن ژن مادریم متوسط یعنی ۱۶۵ میشم

بُكْمٌ عُمْيٌ فَهُمْ لَا يَرْجِعُونَ   سوره بقره آیه ۱۸                       ((لا إِلهَ إِلَّا أَنْتَ سُبْحانَک إِنِّی کنْتُ مِنَ الظَّالِمِینَ))                  خدا همیشه با منه.                                                         کاربری دست ۳ نفره
من ۱۱ سالگی شدم الان که ۱۶ سالمه از ۱۴۷شدم ۱۶۰ رشد میکنی ما ژنمون هم خوب نبود اما هنوز دارم رشد میکن ...

تو ژنت خیلی هم خوبه

ما ژنمون بده که ۱۵۸ موندیم 😂

از همان دست که دادی به تو بر خواهد گشت      جگر خون شده ام خون جگرت خواهد کرد 💔🥀
2706