2752
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
سلام عزیزم خوبی بیا بهت پودر ماشفیت بدم خودم تو ۱ ماه ۷ کیلو کم کردم تلگرام داری یا روبیکا 

پودر ماشیفت چیه؟ چون درس میخونم قرص پیشنهاد نداد دکار گفت سرگیجه میده. حالا نمیدونم ماشفیت چیه

چطوری ۳ کیلو بی درد سر کم میکنی🥲

من تو دوماه پنج کیلو کم کردم واقعا سختم نبود یه مقدار کمتر میخوردم.البته بیشتر بخوای کم کنی فک کنم سخت باشه .چون بدنت عادت میکنه دیگه باید هی کمتر بخوری تا وزن بیاد پایین.

اول اینکه قدم بززززرگ برندار ک خسته بشی

دوم کالری شماره زیره رو نصب کن اطلاعاتت رو وارد کن و طبق کالری ک گفته کالری مصرف کن

سوم باشگاه برو ،قدرتی و هوازی با هم کار کن

ی سری قرصها مثل سینامون پلاس و اسلیم مکس میتونه کمکت کنه 

اما قوی ترین قرص هم بدون رژیم سالم خوری و ورزش کار ساز نیست

ده روز یبارم ی وعده آزاد برای خودت بزار

کالری شماری ک میکنی اگر بتونی برای خودت جدا غذا درست کنی بهتره چون بیشتر میتونی بخوری

2706