2733
2734

خونه و ماشین داریم منم زایمان اولمه نمیدونم برم کدوم بیمارستان ده میلیون فرقشون هست.....

شوهرمم کمابیش درآمدش خوبه ، بدنیست 

ولی خب باز پس انداز میشه

ولی باز دوستم میگ تو خیلی مراعات میکنی بزار قدر بدونه بیشتر تلاش کنه واسه زندگی و اینک مگ چندبار در کل عمرت زایمان میکنی که مراعات میکنی

بنظرتون چکار کنم؟

آهای زندگی من از تو قووووووووووی ترم 🌿

اگه همسرت موافقه برو خصوصی 

بشقاب که آرایش مارا نتراشی ... ( اشرف حجت زاده! )😁 /// خدا یکی زن یکی بچه یکی یکی یکی 🥰 نه به تک فرزندی /// خوشگل خانومای زیر ۱۸ سال لطفاً کامنت های منو ریپلای نزنید من برای تبادل با بزرگسال ها میام سایت ❤️ /// اللهم عجل لولیک الفرج 🌱

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731

والا ما مستاجریم یه ۲۰۶ داریم حقوق شوهرمم اونقدرا بالا نیست ولی رفتم نیمه خصوصی

مگه قرار چندبار زایمان کنی برو یه جای خوب در صمن زایمان پروسه‌ی هست که باید پس اندازاتو خرجش کنی کم نذار

مگه خصوصی چیکار میخواد بکنه که دولتی نمیتونه ،پول خصوصی رو بزار بعدا باهاش برو مسافرت خوش بگذرون

یعنی چی همه میگن اینجا خرج نکن اونجا خرج نکن برو مسافرت 

نمیدونم تو عروسی خرج نکن برو مسافرت تو زایمان خرج نکن ...

اینا هم جزو خرج های زندگی ان دیگ 

من بیمارستان انصاری بودم فک کنم نیمه خصوصیه اتاق خصوصی گرفتم همه چی عالی بود. هر لحظه بچه گریه میکرد مامانم می‌برد میداد پرستارا. کمک بهیار یک ساعت طول کشید منو از تخت بیاره پایین با روی خوش و... خصوصی میخواست چکار کنه برام که اینا نکردن

برو صدرصد خصوصی  من رفتم عین پروانه دورم میچرخیدن خیلی راضی بودم از همه لحاظ

دقیقا رسیدگیشون عالیه 

این پرستار میره اونیکی میاد همش چکت میکنن باهات خوش رفتارن حالا من زایمانم طبیعی بود و فقط ی روز موندم اونجا 

دقیقا رسیدگیشون عالیه  این پرستار میره اونیکی میاد همش چکت میکنن باهات خوش رفتارن حالا من زایم ...

ببین عالین عالی حتی شیاف و پد بهداشتیتم میان میذارن با قربون صدقه من واقعا راضی بودم پولی هم که دادم نوش جونشون واقعا راضی بودم بعضی ها میگن برو دولتی زایمانه دیگه چرا الکی پول بدی من میگم دنیا فرقشه با دولتی چون برای خودتو بچت ارزش قائلن مسئولیت پذیر ترن از همه لحاظ

❤خـدای‌قشنگم گشایشی ایجاد کن برای دلهایی که با بغض صدایت میکنند🌱
ببین عالین عالی حتی شیاف و پد بهداشتیتم میان میذارن با قربون صدقه من واقعا راضی بودم پولی هم که دادم ...

پس دلم نسوزه واسه پول؟

اگه بری بیمارستان نیمه خصوصی و پولت پس انداز کنی واقعا و برداریش برا خودت و تو حساب خودت بره و   ...

نه الباقیش رو ک شوهرم به من نمیده 

2706