2733
2734

[QUOTE=43765970]بردمش بهداشت.نمودارش زیر خط نرمال بود[نمودار نرمال و کار نداشته باش نمودار مربوط به پسرت رو به پایین که نیست؟این مهمه.که رو به بالا باشه ممکنه زیر خط نرمال باشه ولی رشدش طبیعی باشه منحنیه رشد پسرت نباید شکستگی پیدا کنه یعنی رو به پایین بشه اگه خط صعودیشو حفظ کرده نکران نباش.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

[QUOTE=43765970]بردمش بهداشت.نمودارش زیر خط نرمال بود[نمودار نرمال و کار نداشته باش نمودار مربوط به ...

نه دیگه،صعودی نبود رشدش.یکم رو به پایین اومده بود

خدای مهربونم ممنون بخاطر همه ی نعمتهات.
2731

بهداشت بیخود نگران میکنه ببین من بچم از بدو تولد تا دوماهگی 2.5 کیلو وزن گرفت بعد از واکسن 2 ناهگی شیرمو ول کرد شیرخشک هم دیگه نخورد به زور با قطره چکون بهش دادم تویه 4 ماه کلا 2 کیلو وزن گرفت.نمودارش رو به پایین شد دکترم گفت در روز چندبار ادرار میکنه گفتم 4 تا 5 بار که پوشکشو عوض میکنم خیسه دقت کن ادرار مدفوع نه.گفت همونقدر شیری که نیخوره واسش کافیه الان طبعش عوض شده.رشدش کم شد اما چون دلیلش مشخص بود جای نگرانی نبود شیر نمیخورد.بعد شیرخشک خارجی گرفتم یکم اوضاع بهتر شد تا اطنکه غذای کمکی و شروع کردم.

اگه برات نقدوره شیرخشک خارجیه sma gold واسش بکیر خوشنزست بجه ها دوست دارن میخورتش همه حا ندارن گرونه 110 تومنه اما اگه بچه جنوب باشی بوشهر و بتدرعباس میتونی تا 60 تومن گیر بیاری قوطیه 800 گرمیشو.

اگه برات نقدوره شیرخشک خارجیه sma gold واسش بکیر خوشنزست بجه ها دوست دارن میخورتش همه حا ندارن گرونه ...

فکر نمیکنم بتونم اینجا گیر بیارم تو شهرمون!

2740
نگرانی علکی دخترم ۶ ماهش بود ۶کیلو نیم بود دکترا گفتن نرماله تازه دکترای آلمان هم چقدر تعریف دارن ای ...

واقعا؟؟

وزن تولد دخترتون چقدر بود؟

عزیزم شیرت باید خوب چند سری دوشیده و خالی بشه تا شیر مقوی و مغذی بیاد جاش که اینم روش داره خودش

آخه شیرم کمه.اگه همینم بدوشم پس چی بخوره پسرک؟

آخه شیرم کمه.اگه همینم بدوشم پس چی بخوره پسرک؟

عزیز دلم منظورم دوشیدن شیر هست که باید بدوشی خوب خالی بشه شیر تازه بیاد جاش. اونوقته که شیرت زیاد میشه. با شیر دوش و یا میک زدن میشه اینکار رو کرد هر چی بیشتر شیر خالی بشه از سینه هات شیر بیشتری جاش میاد