2733
2734

چند روزی هست زنگ نمیزنم 

هرروز زنگ میزدم شاید پنج شش بار میگفتم خسته نباشی شب کی میای شام بخوریم 

حالا اصلا 

پیامک  هم نمیدم 

تو خونه سرم مشغول درس و لپ تاب 

حرف نمی‌زنم 

فقط کاراشو میکنم مثلا غذا و چایی و لباس که لج نکنه یافک کنه قهرم 

بنظرتون اثر می‌ذاره ؟

دیشب که اصلا نگفت برق و تلویزیون خاموش کن درحالیکه شب‌های دیگه می‌گفت چون خستس زود میخابع 

همشم راه می‌رفت اینور اونور 

معلومه گرفته است 

فقط بابچع بازی می‌کنه و گوشیش 

تو‌خودشه 

نمی‌دونم چی فکر می‌کنه یا اصلا بهش فشار میاد  

خیلی زنگ میزدم هرروز 

فک کن عادت کرده باشه

از آدمهایی که فکرشو نمی‌کردم رودست خوردم 

عین منی 

همین که زنگ نمیزنی یعنی قهری 

من زنگ نزنم ، شوهرم زنگ میزنه که چی شده که امروز زنگ نزدی 

دلیل اینکارت چیه؟

یُورولمیشام اِله یورولمیشام کی  اُوزوم اُوزومه یازیخ لیغیم گَلِی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
عین منی  همین که زنگ نمیزنی یعنی قهری  من زنگ نزنم ، شوهرم زنگ میزنه که چی شده که امروز ...

چون حرفی زد که دلم شکست باورم ازش خراب شد 

سر چی خب؟  چرا نسیه حرف میزنی

چون زن برادرم خبرکشی کرده بود به داداشم 

داداشم با من درگیرشد 

بعد من تعصب کردم با اون دوتا حرف نمی‌زدم خونه مادرم 

شب شوهرم اومد دختره خودش رو رسوند شوهرم و جریان رو تعریف کرد به زبون خودش 

شوهرم تو ماشین موقع برگشت خاست جریان بگم منم تعریف کردم

اما تو جوابم گفت خواهرای منم  تو ناراحت کردی 

خیلی دلم شکست 

چون دیده بو د بارها چقدر چطور خواهرهاش کم محلی تیکه فضولی شوخی بیجا کردن حتی روز زایمانم سرم داد زدن اما گذشت کردم که شوهرم جوش نزنه و بگه زنم چه خانوم کینه دل نگرفت 

زن برادرمم چون برادرم خیلی حمایت کرده خودشو لوس کرده هر کدوم حرف می‌زنیم باد می‌کنه سریع داداشم میگه 

سر چی خب؟  چرا نسیه حرف میزنی

من شوهرم دهن بین گله ندارم ذاتشه 

اما اینکه به خواهراش که ربطی نداشت به این موضوع  حق داد دلم شکست 

یادمه بهش میگفتم خواهرت اینجا بامن اینجور کرد می‌گفت تو‌زود ناراحت میشی اون اینجوری نیس 

بمن نگو  بمن ربط نداره منظور نداشته 

میخاستین ندی وسیله تو 

اما برای زن برادرم گفت منظور داشتی جالبه 

گغتم بهت  حال بنطرت سکوت و بی محلی نباید کرد

چرا عزیزم حق داری. اگه ازت پرسید همین حرفارو بهش بزن

بگو که چرا همیشه به من اونطوری میگی ولی اینجا داری طرف زن داداشم رو میگیری 

داداشم انقد طرف زنشو گرفته هیچکس حق نداره بهش چیزی بگه منم دلم همچین حمایتی رو میخااد

چرا عزیزم حق داری. اگه ازت پرسید همین حرفارو بهش بزن بگو که چرا همیشه به من اونطوری میگی ولی اینجا ...

نمیدونی چه غمی نشست رو سینم 

توقع داره آدم از همسرش 

بهش گفتم همون شب 

که من تو چشم تو یک ارزن هم ارزش نداشتم 

گفتم خوبه دیدی همه مدل رفتارو 

همه چیزا رو 

بازم حق رو بقیه میدی 

دلم سرد شده حس خوبی ندارم 

اینجوری آروم ترم که کارش ندارم 

اما بنطرت مردا تاثیرشون می‌کنه یا نه 

سلام همون @مسافر_دنیا_آقا   هستم متاسفانه فعلا با اون اکانت نمیتونم جواب سوالتون رو بدن ، سوالی داشتین از همین بپرسید
در ضمن راجب همین مطلبتون این که : محبت نکردن وبی محلی و در کل مقابله به مثل مشکلی رو حل نمیکنه بلکه یه مشکل هم به مشکلاتتون اضافه میکنه ، یه راه دیگه رو عاقلانه پیش بگیرید نه از روی ناراحتی 

بسم الله الرحمن الرحیم ،آقا هستم ، مشاور نیستم اما شبیه مشاورا هستم و تا حدودی با این مسائل آشناییت دارم ، به مسائل شرعی تا حدودی مسلطم ، متاهلم ، اگر سوالی داشتین میتونید تو تاپیک ها بپرسید خصوصا راجع به مسائل شرعی ، لطفا تا حد امکان هر سوالی داشتین در تاپیک بپرسید و درخواست ندید ، هدفم از این جا بودن دو تا چیز هستش : یکی اطلاع از فضای فکری اکثر قشر های جامعه ، و دومی هم نشر مطلب درسته تا بلکه کمک کوچکی به کسانی کرده باشم که در اثر هجوم مطالب و نظرات بین اونها سردرگم شدن و نمیدونند الان چی کنند که به آرامش برسند . .......................بنده هم یک انسان مثل شما هستم اگر  اشتباهی کردم یا وقتتون رو گرفتم معذرت میخوام ، حتما از کسانی که اشتباهاتم رو بهم بگن خوشحال میشم ................ امیدوارم یک روزی همه ی ما معنی حقیقی زندگی رو متوجه بشیم و به آرامش حقیقی برسیم و تو این سایت دیگه اختلاف نظری نباشه ........... برای خودش و خودمون دعا کنیم ، اللهم عجل لولیک الفرج 
2706