2737
2734

مِقسی🙂

@هر جایی دیدید یک رفتار به شکل غلیظ اظهار می شود بدانید که به احتمال بسیار زیاد در پشت صحنه (یعنی در باطن فرد) عکس این رفتار وجود دارد. @کسی که خیلی غلیظ با ادب است، باید بدانید که در عمق باطنش دریایی از بی ادبی نهفته است. @کسی که خیلی غلیظ خودش را سر به زیر و ماخوذ به حیا نشان می دهد، بدانید که خشمی فراوان پشت این شرم پنهان است. @یا اگر کسی خیلی بیش از حد و غلیظ اظهار معتمد بودن می کند، بدانید که در باطنش خیانت اولین گزینه است. @کسی که خیلی غلیظ با غیرت و متعصب است در باطنش آتش فشانی از فساد منتظر انفجار است. @كسی كه خيلی غليظ به دينداری و پاك منشی خود را مطرح می كند؛ شك نداشته باشيد با اين نما، باطنی عاری از هرگونه اعتقاد وجود دارد. @آدم ها پشت رفتارهای غلیظ پنهان می شوند تا حجم بزرگ منفی های درونشان را استتار کنند. @مواظب رفتارهای غلیظ باشید و از همه آنها مهم تر سراغ غلیظ های خودتان نيز بروید. @تا ببینید کدام رفتار افراطی را از خود نشان می دهید. آن را بنویسید و با نگاهی بدون قضاوت و بی طرفانه رهگیری کنید که در باطن شما چه چیزی زیر پوشش این رفتار افراطی پنهان شده است. @غلیظ های درونتان را قبل از اینکه سر باز کنند و زندگی تان را به باد دهند پیدا کنید و بگذارید خورشید آگاهی تان به آنها بتابد و محوشان کند. @یک زندگی سالم، زندگی معتدلانه است. رفتارهای غلیظ هرگز زندگی سالمی برای شما به ارمغان نمی آورند.

‍ ‍ ‌ 🍃🌺طریقه خواندن زیارت عاشورا با صد لعن و صد سلام 🌺🍃

🍀 #۱ تعداد ۱۰۰ الله اکبر گفته شود.

🍀 #۲ بعداز ۱۰۰ الله اکبر یک بار سلام گفته شود

(اَلسَّلامُ عَلَیْکَ یا اَباعَبْدِاللهِ وَ عَلَى الاَْرْواحِ الَّتى حَلَّتْ بِفِنائِکَ عَلَیْکَ مِنّى سَلامُ اللهِ (اَبَداً) ما بَقیتُ وَ بَقِىَ اللَّیْلُ وَ النَّهارُ وَ لاجَعَلَهُ اللهُ آخِرَ الْعَهْدِ مِنّى لِزِیارَتِکُمْ اَلسَّلامُ عَلَى الْحُسَیْنِ وَ عَلى عَلِىِّ بْنِ الْحُسَیْنِ وَ عَلى اَوْلادِ الْحُسَیْنِ وَ عَلى اَصْحابِ الْحُسَیْنِ) 

و یک بار لعن 

(اَللّهُمَّ  الْعَنْ اَوَّلَ ظالِمٍ ظَلَمَ حَقَّ مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ وَ آخِرَ تابِعٍ لَهُ عَلى ذلِکَ اَللّهُمَّ  الْعَنِ الْعِصابَةَ الَّتى جاهَدَتِ الْحُسَیْنَ وَ شایَعَتْ وَ بایَعَتْ وَ تابَعَتْ عَلى قَتْلِهِ اَللّهُمَّ  الْعَنْهُمْ جَمیعاً) 

فقط لعن و سلام گفته شود بدونه خواندن زیارت عاشورا.

🍀 #۳ از اول زیارت عاشورا شروع به خواندن میکنیم تا ابتدای ۱۰۰ لعن ( #لعن_و_سلام_گفته_نمی_شود ) و ادامه زیارت عاشورا #خوانده_نمی_شود.

🍀 #۴ بلند میشیم و #دو_رکعت_نماز هدیه به امام حسین علیه السلام میکنیم.

🍀 #۵ بار مجدد تعداد ۱۰۰ مرتبه الله اکبر  می گوییم.

🍀 #۶ از اول زیارت عاشورا شروع به خوندن میکنیم تا به ۱۰۰ لعن که رسیدیم ( #تعدادصدلعن_وصدسلام_گفته_میشود ) بصورت کامل بعداز سلام ادامه زیارت عاشورا رو  میخونیم تا سجده.

🍀 #۷ مجدد ۲رکعت نماز زیارت امام حسین (علیه السلام) خوانده میشود.

💢حاج آقا حق شناس فرمودند بهترین #روز برای #شروع زیارت عاشورا #چهارشنبه هست.

💢موقع خواندن زیارت عاشورا اصلا باکسی نباید صحبت شود حتی یک کلام  ، بسپارید تو این یک ساعت کسی با شما کاری نداشته باشه.

💢وقت خواندن باید از طلوع تا قبل از غروب آفتاب باشد یعنی وقتی هوا روشن هست باید خوانده شود 

💢ترتیب باید رعایت شود از ابتدای شماره یک تا انتهای شماره هفت

به اندازه وُسع هر روز صدقه به امام زمان داده شود

💢مهترین مطلب مراقب اعمال بودن است (ترک گناه انجام واجبات)

✅دوستان ابا عبدلله ع کسانی  که تو شماره دو اول لعن رو میگفتن فرمودن اشکالی نداره ادامه چله رو اول سلام بگن بعد لعن رو 

✅مهم تر از همه چی و انجام واجبات و تر ک گناه میباشد حتی اگه تعداد صد لعن و سلام رو هم اشتباهی چنتا زیاد بشه ایت الله جاودان فرمون نیتش 100 تا بوده اشتباهی چنتا اذافه گفتن اشکال نداره 

✅مهم

این چله زیارت عاشورا رو برای فرج  مولامون #حضرت_مهدی عج خونده بشه

فرج امام زمان رو روبرو قرار بدیم و حاجت خود را پشت سر فرج امام زمان(عج)قرار بدیم

✅🌹دوست داران ایت الله حق شناس و مجتهدی ره

از چهارشنبه بهتره شروع بشه و 

دوران پ.ر.ی.و.د.ی باید نایب بگیری

چهل روز باید پشت سر هم خونده بشه 

مهمتر از اون خوندن نماز اول وقت که نباید به هیچ وجه کوتاهی کنی 

اخلاقت مهمه که تو چله نباید دل بشکنی 

مراقبه رو رفتارت داشته باش

ان شالله حاجت روا شی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

از چهارشنبه بهتره شروع بشه و  دوران پ.ر.ی.و.د.ی باید نایب بگیری چهل روز باید پشت سر هم خونده ...

اگر سوال داشتم میپرسم ازت آخه الان دستم بنده عزیزم

@هر جایی دیدید یک رفتار به شکل غلیظ اظهار می شود بدانید که به احتمال بسیار زیاد در پشت صحنه (یعنی در باطن فرد) عکس این رفتار وجود دارد. @کسی که خیلی غلیظ با ادب است، باید بدانید که در عمق باطنش دریایی از بی ادبی نهفته است. @کسی که خیلی غلیظ خودش را سر به زیر و ماخوذ به حیا نشان می دهد، بدانید که خشمی فراوان پشت این شرم پنهان است. @یا اگر کسی خیلی بیش از حد و غلیظ اظهار معتمد بودن می کند، بدانید که در باطنش خیانت اولین گزینه است. @کسی که خیلی غلیظ با غیرت و متعصب است در باطنش آتش فشانی از فساد منتظر انفجار است. @كسی كه خيلی غليظ به دينداری و پاك منشی خود را مطرح می كند؛ شك نداشته باشيد با اين نما، باطنی عاری از هرگونه اعتقاد وجود دارد. @آدم ها پشت رفتارهای غلیظ پنهان می شوند تا حجم بزرگ منفی های درونشان را استتار کنند. @مواظب رفتارهای غلیظ باشید و از همه آنها مهم تر سراغ غلیظ های خودتان نيز بروید. @تا ببینید کدام رفتار افراطی را از خود نشان می دهید. آن را بنویسید و با نگاهی بدون قضاوت و بی طرفانه رهگیری کنید که در باطن شما چه چیزی زیر پوشش این رفتار افراطی پنهان شده است. @غلیظ های درونتان را قبل از اینکه سر باز کنند و زندگی تان را به باد دهند پیدا کنید و بگذارید خورشید آگاهی تان به آنها بتابد و محوشان کند. @یک زندگی سالم، زندگی معتدلانه است. رفتارهای غلیظ هرگز زندگی سالمی برای شما به ارمغان نمی آورند.
2728

خیلی سخته   فقط یه بار حوصله ام کشید اونم یه روز تعطیل بود۰ 

یا رادَّ ما قَدْ فاتَ : عمر های به سر آمده، روزهای گذشته، خون‌های ریخته، عشق‌های گم شده، آبروهای رفته، بغض‌های شکسته، اشک‌های چکیده، و آب‌های از جوی رفته را تو باز می‌گردانی ای باز گرداننده‌ی از دست رفته‌ ها!

من خیلی دلم میخواد شروع کنم ولی برام انگار خیلی سخت میاد میتزسم شروع کنم و خدای نکرده نتونم کامل انجام بذم شما میدونی چقد طول میکشه؟یه حاجت بزرگ دارم

من جهانم رو به لبخند تو مدیوووونننننمممممم😆😆😆
2740
خیلی سخته    فقط یه بار حوصله ام کشید اونم یه روز تعطیل بود۰

ببین بخونی انقد حال و هوات عوض میشه که بخدا قسم اون چهل روز چله گرفتن میشه بهترین خاطره عمرت 

اصلا نمیدونم از چیه حس و حال و هوای آدم تو چله خیلی خوب میشه 

ببین بخونی انقد حال و هوات عوض میشه که بخدا قسم اون چهل روز چله گرفتن میشه بهترین خاطره عمرت  ...

از دلگرمیت ممنونم عزیزم ایشالا از چهارشنبه شروع میکنم،دعا کن اینبار خاجت روا بشم

من جهانم رو به لبخند تو مدیوووونننننمممممم😆😆😆
از دلگرمیت ممنونم عزیزم ایشالا از چهارشنبه شروع میکنم،دعا کن اینبار خاجت روا بشم

اگه حاجت نگرفتی دنبال این لاش کجا کوتاهی کردی 

از حرفم دلخور نشوها غیر ممکنه حاجت نگیری از امام حسین اگه نگرفتی بدون خودت کوتاهی کردی 

منم چله قبلم حاجت نگرفتم 

با اینکه نماز اول وقت می خوندم اما اخلاقم گند بود با مامانم  بد حرف زدم یکی دوبار ناراحت بودم از مشکلات ب مامانم حاضرجوابی کردم

این چهل روز نباید دل بشکنی 

با امید ب خدا متوسل شو ب شش ماهه کربلا و مراقبه داشته باش عمرا اگه حاجت روا نشی 

وقتی با این چله سرطانی خوب میشه یا غیر ممکنا ممکن شده پس دعای منو شمام براورده میشه شک نکنید 

شیما جان شما از این چله حاجت گرفتید? من یه سال پیش انجامش دادم خیلییی امید داشتم ولی حاجت نگرفتم😖😖 ...

من سه بار چله گرفتم دوبار براورده شد سومی رو سرسری گرفتم خودمم از چله ام و از کیفیتش راضی نبودم 

ولی من هر لحظه مرگ رو جلو چشام میدیدم و از مرگ نجات پیدا کردم 

حاجت های اصلیمو گرفتم 

هر وقت دلت شکست و دل شکسته خدا رو و یا امام هارو واسطه کردی خدا دستت رو بگیره شک نکن حاجت روا میشی 

من سه بار چله گرفتم دوبار براورده شد سومی رو سرسری گرفتم خودمم از چله ام و از کیفیتش راضی نبودم  ...

خیلی ممنون انشالله، شما که دلتون پاکه برام لطفا دعا کنید از زندگی بریدم

خیلی ممنون انشالله، شما که دلتون پاکه برام لطفا دعا کنید از زندگی بریدم

ان شالله حاجت روا شی عزیزم 

من همیشه همه دوستان نی نی سایتی رو دعا میکنم 

همیشه خاستم مشکل تک تکتون حل شه و بعدش به احترام دل پاک همتون خدا گره از مشکل من باز کنه 

ان شالله با انرژی و خیلی مصمم این چهارشنبه چله تو شروع کنی و حاجت روا شی عزیزم