2752
2734
عنوان

مشکل من با خودم در مورد فامیلام

44 بازدید | 3 پست

من دانشجوی یه شهر دیکه هستم و فامیل های درجه دو اونجا هستن الان چند ساله به من حتی زنگ هم نمیزنن ک مثلا مشکلی نداری یا دعوت بکنن هی به بقیه اقوام گفتن ما قصد داریم فلانی رو دعوت کنیم اما مثلا نمیدونیم کی هست کی نیست 

چند روز پیش  تو خیابون یکی شون رو دیدم چنان نیشش باز شد و صمیمی برخورد کرد ، من خودم نتونستم صمیمی برخورد کنم ی مقدار تو رفتار سردی نشون دادم ..

الان فکر میکنم رفتارم بالغانه نبوده کاش بی خیال تر  و عادی تر برخورد میکردم.......میخوام نظرتون رو بدونم 

خودت میکی فامیل درجه دو وظیفه ای نبوده اگه دعوت کنن لطفا هر چند فکر کنم جوون های امروزي علاقه ای به رفت ا امد با فامیل ه درجه دو ندارن 

این روزا از رو  نداری عاشق و معشوق میشن                           من یه لیلی‌میشناسم مهرشو از مجنون گرفت

عزیزم منتظر دعوت از سمتشون نباش

شاید اونا هم توقع دارن تو بهشون سر بزنی

درکل من بارها تجربه کردم که بهتره همیشه با همه عادی برخورد کنم و سخت نگیرم چون به خودم سخت میگذره

درضمن هرچقدر توقعت از دیگران کم باشه زندگی شادتری داری

موفق باشی🌺

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731