2733
2734

؟یکی من زمستان انجام دادم دوباره اطلاعیه دادن اما برای من تو سایت دیگه ثبت‌نام نداشت کافینتم رفتم سنجش باز نداشت حالا برا پیش ثبت‌نام زده سنجش نکردی 

بابا جون تا لحظه مرگ آخرین باری که دستای نحیفتو تو دستم گرفتم و رگای کبودتو نوازش کردم یادم نمیره گاهی چه زود دیر می شود😔اگر دوست داشتید برای شادی روح پدرم فاتحه بفرستید😔🙏 من آن گلبرگ مغرورم که میمیرد ز بی آبی ولی با خفت و خاری پی شبنم نمی گردم😌

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
پیش ثبت نام مدرسه رو تو مای مدیو انجام میدی

آره زدم میگه نامعتبر بعد زد سنجشو انجام ندادی یه سنجش تو مای مدیون برای ما ثبت شده

بابا جون تا لحظه مرگ آخرین باری که دستای نحیفتو تو دستم گرفتم و رگای کبودتو نوازش کردم یادم نمیره گاهی چه زود دیر می شود😔اگر دوست داشتید برای شادی روح پدرم فاتحه بفرستید😔🙏 من آن گلبرگ مغرورم که میمیرد ز بی آبی ولی با خفت و خاری پی شبنم نمی گردم😌
پیش ثبت نام مدرسه رو تو مای مدیو انجام میدی

باید برم مدرسه اول بعد پیش ثبت‌نام کنم یا نه؟

من بردم ولی میخوام تو سایت ثبت نام کنم رو تاریخ تولد ک میزنم نمیشه عددو ک میزنم اصلا جلو عقب نمیره🤦 ...

شاید مشکل از خود سایته برا منم اینجوری 😐